jak zamontować podłogę drewnianą?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

3 czerwca 2009, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
powiedzcie czy według was lepiej jest zrobić podłogę klejoną czy pływającą? jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2009, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

sam nie wiem - jeżeli chodzi o układanie podłogi to zleciłem to specom z komfortu :) i problem z głowy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2009, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A to prawda, popieram, nie ma jak to profesjonalne doradztwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2009, 01:25

Zgadzam sie: good 0 bad

co do samej kwestii wyboru matriału - jakie panele czy coś to zawsze dekorator pomoże

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2009, 00:52

Zgadzam sie: good 0 bad

a propos fachowego doradztwa, to tu są fajne porady: http://www.komfort.pl/porady/grupa/id/5. A możesz nawet przejść się tam do nich i wynająć ludzi do montażu podłogi. Zrobią fachowo i po sprawie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2009, 01:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Klej poliuretanowy jest najlepszym rozwiązaniem.Klejoną podłogę zawsze można odnowić a także wstawić bordiury, rozety itp.Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2009, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik marko napisał: witam,
powiedzcie czy według was lepiej jest zrobić podłogę klejoną czy pływającą? jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Klejoną do pływającej:)
Zrób sobie podłogę pływającą na legarach 2,5 cm i przyklej na OSB deskę lub przybij deskę podłogową do legara, problem z wilgocią, skrzypieniem, poziomowaniem, kruchą wylewką, szlifowaniem wylewki, odcinaniem wilgoci itd... z głowy. Problem z głowy, $ w kieszeni.


Pozdrawiam

AKUSTA
www.akusta.pl
akusta@akusta.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2016, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie na klej, jak ktoś tu pisze że przy legarach problem ze skrzypieniem i całą resztą z głowy to albo nie robił podłogi albo robił niedawno. Klej wejdzie Ci dokładnie w szczeliny wypełni (dobierz tylko solidny klej - na http://www.piankisklep.pl/ mjaą dużo klejów do drewna, czy paneli stricte), połączy i nie bedziesz się martwił. Legary różnie to bywa, ale z mojego doświadczenia nie polecam, chyba że często wymieniasz podłoge :D

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2016, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym rozwiązaniem będzie podłoga klejona, nie ma co się silić na pływającą tak szczerze.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2016, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A zastanawialiście sie już nad konkretnym drewnem w kwestii podłogi? Jeżeli nie to polecam zerknąć na Chene.pl gdzie na pewno znajdziecie coś dla siebie, właśnie u nich zamawialiśmy deski i znakomicie się sprawdzają do dnia dzisiejszego, to ponadczasowa solidność.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >