jaką kosiarkę kupić

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 maja 2009, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

cześć,
planuje zakup kosiarki do trawy ale zupełnie nie wiem jaką. macie jakieś sprawdzone firmy? dodam, że działka do koszenia jest dość duża.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2009, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz dużą działkę to ja bym Ci proponował kosiarkę samojezdną OLEO-MAC APACHE 92
pojemność worka 300l,
zbiornik paliwa12l,
hydrostatyczny napęd,
poj. silnika 570 cm³
moc 20KM,

Kosiarka wyposażona jest w jedno ostrze z ruchomymi końcówkami, szerokość cięcia tj. 92 cm, a wysokość 5-6-7,5-9 cm.
Ja używam tej kosiarki i nie miałem, żadnych problemów z nią także polecam :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2009, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie pozostaje nic innego jak kupic spalinowa. Z elektryczna bedziesz sie bardzo meczył z kablem a tak mas z wygode. Mój sprawdzony typ to http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/14907

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2009, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Kosiarka rzeczywiscie nie droga jak na firme. A kupował ktoś jeszcze w tym sklepie grene.pl ?? Jakie sa Wasze opinie??

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2010, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozglądam się za kosiarką wiosna coraz bliżej :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2010, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak decydujesz się na kosiarkę spalinową, to marka producenta jest sprawa drugorzędną. Najważniejszy jest motor napędzający urządzenie czyli silnik- w tym przypadku z własnych doświadczeń i pozytywnych opinii rekomenduję Briggs&Stratton.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2010, 02:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik gosc678 napisał: Kosiarka rzeczywiscie nie droga jak na firme. A kupował ktoś jeszcze w tym sklepie grene.pl ?? Jakie sa Wasze opinie??
też kupowałem w sklepie-grene.pl, co prawda nie kosiarkę ale nożyk do kosiarki Claas Disco 3000 oraz inne części do maszyn rolniczych. Dostawa była zawsze na czas, a produkty wysokiej jakości. :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2010, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję poczytać artykuł o narzędziach do koszenia - Koszenie - wybór narzędzi

Myślę, że może się przydać :)

Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2010, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli działka ma powyżej 1000 m2 to najlepiej żeby była samobieżna, bo inaczej będziesz musiał się sporo napchać :) Dobra kosiarka do trawy oprócz łatwości pchania powinna mieć dużą szerokość koszenia, minimum to 50 cm. Fajnie by było jak by miała z 5KM .

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2010, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Na początku miałem zwykłą kosiarkę z marketu. Średniej klasy. Wytrzymała rok użytkowania. Dali dwa ostrza ale efekt tego taki, że tylko pierwsze posłużyło dłużej. Na końcu, zamiast kosić trawę to ją szarpała. W zeszłym roku kupiłem taką ręczną, tanią, bo po co więcej płacić, jak efekt może być taki sam - i jestem super zadowolony. A nawet jak się popsuje to kupię następną.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 317

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >