jaką wannę wybrać?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

1 maja 2018, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Potrzebuję kupić wannę do łazienki. Zalezy mi by była to wanna wolnostojąca, oryginalnie wykonana. Wypatrzyłam takie wanny https://www.ravon.pl/ mają oni bardzo dobre opinie i jest w czym wybierać. Co mi radzicie ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2018, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam wanne z prysznicę tzn z taka szybą i bardzo dobrze się tosprawdza jak chce prysznic to wchoze za ta szybę a jak chcę się zrelaksować to nalewam wody do wanny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2018, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam białą, ceramiczną wannę wolnostojącą, o opływowym kształcie. Na podłodze znajdować się powinno wówczas drewno. Całość dopełni grzejnik Sensium i fantazyjne lustro.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2018, 23:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mojej żonie podobają się wanny białe ale z takimi nogami jak w którymś tam wieku mieli ... teraz tez juz takie mozna kupić i chyba się na taka wannę zdecydujemy.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2018, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Może najpierw podaj budżet i dokładne wymiary przestrzeni przeznaczonej na wannę. Chociaż osobiście doradzałbym prysznic jako bardziej pragmatyczne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2018, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają wanny wolnostojące. Ale na nie trzeba mieć sporo miejsca w łazience.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2018, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, wanny wolnostojące z hydromasażem najlepiej sprawdzą się w przypadku większych łazienek gdzie znakomicie wypełnią pustą przestrzeń i zwyczajnie się sprawdzą.

Laminadar.com

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2018, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A może wanna wpuszczona w strop, dzięki której poczujemy się luksusowo? Zregenerujemy w niej nie tylko nasze ciało, ale i umysł.

Dzięki temu, że jest nisko umiejscowiona - powiększa optycznie łazienkę i zyskamy więcej miejsca wokół wanny.

http://kingasliwa.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2018, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie wanny wolnostojące są naprawdę świetne , prezentują się gustownie.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2018, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam wannę zabudowaną, wszyscy polecali wolnostojącą ale moim zdaniem to niekorzystne rozwiązanie bo zajmuje dość dużo miejsca które można zagospodarować w inny sposób.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >