jakie drzwi wejściowe PORTA czy GERDA

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

29 sierpnia 2015, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie Porta jest bardziej wyciszona i to w odczuwalny sposób w porównaniu do Gerdy. Oczywiście porównujemy tą samą półkę. Takie jest bynajmniej moje odczuje w tym temacie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2015, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik AdamMac napisał: Sam mam aktualnie porte montowałem u klientów garde i
szczyrze mówiąc super różnicy nie ma choć zgadzam się
ze porta jest bardziej wyciszona.

Nie zauważyłeś różnicy pomiędzy drewnianymi a stalowymi drzwiami? Odwiedziłem parę sklepów z drzwiami, od razu znaczne różnice rzucają się w oczy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2015, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele tak na dobrą sprawę zależy od budżetu jaki posiadasz na kupno drzwi. Z doświadczenia wiem także,że nie warto ograniczać się tylko do 2 firm,ale otworzyć na nowe horyzonty. Zobacz na KupujDrzwi.pl znajdziesz u nas szeroki wybór dobrej jakości drzwi w atrakcyjnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2015, 18:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Robiq napisał: Użytkownik AdamMac napisał:
Sam mam aktualnie porte
montowałem u klientów garde i

szczyrze mówiąc super różnicy nie ma choć zgadzam
się

ze porta jest bardziej wyciszona.


Nie zauważyłeś różnicy pomiędzy drewnianymi a
stalowymi drzwiami? Odwiedziłem parę sklepów z drzwiami,
od razu znaczne różnice rzucają się w oczy.


Widać różnicę między stalowymi, a drewnianymi. Jednak nie każde oko jest wprawione. Pod względem parametrów w ostatnich czasach sporo modeli drzwi stalowych zbliżyło się do drewnianych. Np. Termo Prestige, Hardmet. A ich cena jest niższa, mimo dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2015, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas zdecydowaliśmy się na drzwi zewnętrzne GERDA. Nie mam powodów do narzekań, bo dobrze się trzymają już kolejny rok - zarówno zamki, jak i zawiasy. Ze szczelnością tez nie ma problemów. Zakupione w http://www.salon.makra-met.com.pl/index.php/d rzwi/drzwi-zewnetrzne - mają pomocnych doradców i prowadzą też montaż drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2015, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A dlaczego ograniczacie wyro drzwi tylko do tych dwóch marek? Bo moim zdaniem w pierwszej kolejności warto określić jaki budżet posiadamy na ich zakup,a dopiero potem wybrać,sugerując sie opiniami.

www.KlamkiOutlet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2016, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas drzwi dwuskrzydlowe sprawdziły się w wielu sytuacjach..na finiszu kiedy wnosiliśmy meble do domu i żona miala lepiej kiedy musiała z wózkiem z dzieckiem nie musiała obijać drzwi. Mamy bardzo ładne drzwi z http://famix.pl/ .

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2016, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Niekiedy nie ma tyle miejsca aby zamontować drzwi 2-skrzydłowe i warto wtedy zastanowić się nad tzw "dostawką" która jest znacznie mniejsza od pełnowymiarowego skrzydła. Np. 90+30 czyli łączne światło wejścia to około 120cm, a otwór montażowy około 130-135cm. Jest to znaczna oszczędność miejsca na ścianie, a ma to ogromne znaczenie szczególnie w remontowanych budynkach gdzie nie zawsze możemy przeprojektować wejście.
Dodatkowo należy pamiętać, że im większy otwór tym bardziej wiotka będzie konstrukcja. Polecałbym zastosować ościeżnicę odpowiednią do takich otworów. Można z powodzeniem zastosować ościeżnicę z profilu aluminiowego z przekładką kompozytową - przykładowo takie coś:

To ościeżnica z firmy Wikęd stosowana w drzwiach serii Premium. Zaletą jej jest zwiększona sztywność ze względu na konstrukcję i użyte materiały. Jak wyżej pisałem - im większy otwór tym większe wymagania co do ościeżnicy. Ta dodatkowo ma lepsze parametry izolacji termicznej ale nie o tym jest temat więc może innym razem.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2016, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas budowy domu bardzo podobały mi się tzw drzwi historyczne :) ale niestety nie posiadalem tyle funduszy które były na nie przeznaczone. Zamówiliśmy drzwi z firmy Westo https://westo.pl/ . Zdecydowalem się na klasyczne kryte drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2016, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

A co masz na myśli pisząc o drzwiach historycznych,możesz zdradzić nieco więcej szczegółów,np jak wyglądają? Bo szczerze mówiąc to pierwszy raz o nich słyszę:)

KlamkiOutlet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 255

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >