jakie drzwi wejściowe PORTA czy GERDA

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

2 grudnia 2012, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy te i jesteśmy zadowoleni
http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/kategorie/drzwi_i_skrzydla_d rzwiowe,wejsciowe/pw/drzwi_wejsciowe_wenus_2,1436/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2013, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam takie od O.K. Doors, http://megastore.pl/101711,O-K-Doors-Drzwi-stalowe-zewnetrzn e-RA-32-96-lewe.html jestem bardzo zadowolony z nich, 4 lata już są i jak dotąd żadnego problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2013, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Wam wszystkim ze kupilem ostatnio drzwi wewnetrzne w Prestige i jestem w szoku jakoscia i obsluga ktora tam jest. Totalnie nie chca wcisnac jak najdrozszych rzeczy zeby tylko zarobic a nawet powiem ze chodzi im bardziej o to aby zadowolic klienta. Mowie Wam jak bedziecie szukac drzwi idzcie i sprawdzcie a nie zawiedziecie sie :) Pozdrawiam i milych zakupow

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2013, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiscie zeby nie bylo niedomowien chodzilo mi o Galerie Drzwi Prestige w Gdańsku na Grunwaldziej :) sorry ze nie napisalem od razu

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2013, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

o ile odpowiedzi tyle opinii, ciężko też powiedzieć które najlepsze, ja sama się męczyłam z wyborem najlepszych dla siebie, bo musiałam dużo przejrzeć, rozważyć za i przeciw, ale w końcu mi się udało podjąć decyzję. Więc od siebie mogę polecić http://www.ekoplast-krakow.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2013, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałem drzwi gerda panelowe

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2013, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Nad Gerdą też się zastanawiam, jeszcze też biorę pod uwagę Vox i Invado.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2013, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei mogę polecić tą firmę. Są bardzo dobrzy!

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2013, 18:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Gerda. Może dlatego, że już mam i nie mam im nic do zarzucenia. Jak ktoś szuka solidnych drzwi antywłamaniowych, ale też trzymających poziom w innych aspektach, nie tylko bezpieczeństwie, to jest jest to dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2014, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Długo się zastanawialiśmy jakie drzwi wybrać, ale wpadły nam niechcący drzwi Internorm, na pierwszy rzut oka wiedzieliśmy że są solidnie wykonane, a ich kupno okazało się strzałem w dziesiątkę. Jest cicho i nic nie wieje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Zamontowanie drewnianego parapetu wewnętrznego to marzenie wielu osób. Część z nich jednak nie decyduje się na ten ruch, ponieważ boi się, że drewno nie będzie....
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >