kominek w salonie

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

23 listopada 2015, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Biokominek to średnia opcja do każdego mieszkania lub domu,bardziej rozpatrywać należy go w kategoriach samej ozdoby niż faktycznie czegoś co jest w stanie nas ogrzać,co innego kominki z płaszczem wody lub wkładem powietrza,plus do tego obudowa z cegły czy też kamienia. Bardzo fajnie się to prezentuje.


www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2015, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyznam szczerze że ja zawsze marzyłam o domu z kominkiem. Własnie kończymy budowę domu i zastanawiamy się nad kominkiem. Nie wiemy jaki wybrać, ale chyba klasyczny będzie najlepszy - ale może wy poradzicie czy to dobry wybór, żeby robić kominek w kamieniu?? Bo ju ż sami mamy dylemat tym bardziej że opinie naszych znajomych w tym temacie też są różne. Ale i tak najważniejsze jest to że będę miała dom z kominkiem i spełniło się moje marzenie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2015, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim sprecyzujcie jaki budżet posiadacie na ten cel,a po drugie kominka nie traktujcie jako główne źródło grzewcze,a jedynie coś co ma na celu dogrzanie pomieszczenia i co będzie stanowić o ładnej,ciekawej ozdobie.

www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2016, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

kominek zawsze jest ozdobą salonu, ja mam na kominku ustawione zdjęcia rodzinne, do tego kupiłam w sklepie http://www.adler-zegary.pl taki zegar w starym stylu, który dopełnił całości wystroju.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2016, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Duże zegary stojące są świetne, ale jak patrzę ceny to aż zapiera mi dech :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2016, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Alonka31 napisał: Duże zegary stojące są świetne, ale jak patrzę ceny to
aż zapiera mi dech :)


Szczególnie wtedy, kiedy można jeszcze w nich palić!

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2016, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Domyślam się,że chodzi o kominek w salonie jako dekoracja,wiec tutaj faktycznie na początek dobrym rozwiązaniem byłoby podanie budżetu i wtedy doradzimy już coś bardziej konkretnego,samych firm,wzorów i modeli obudowy macie naprawdę wiele.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2016, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominek w salonie to bardzo dobre rozwiązanie,proponuję dodatkowo obudować go cegłą ozdobną lub kamieniem dekoracyjnym,tak aby całość ładnie się ze sobą komponowała. Sam kominek możesz po odpowiednich konsultacjach zdobyć u http://zakladzdunski.pl/uslugi gdzie ja zajmują się ich budową profesjonalnie. Sam z ich usług korzystałem kilka miesięcy temu i bez wątpienia to bardzo dobra inwestycja.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2016, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie kominek w salonie znakomicie sprawdzi się jako ozdoba czy też pełniąc funkcję grzewczą,do tego proponuje dać podłogę z kamienia naturalnego,co da nam niesamowity efekt,poczucie luksusu:)

www.Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2016, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Luksus - to uwielbia każdy. Tylko zalezy za jaką cenę ^^

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekoracje Liczba postów: 75 Grupa: Wykańczamy... U mnie na ścianie w salonie znalazła zastosowanie elastyczna płytka klinkierowa [url]http://elastolith.pl/[/url, którą bardzo łatwo się montuje, a do tego świet...
  • Klimatyzacja Liczba postów: 111 Grupa: Wykańczamy... Klimatyzacja to po prostu świetna sprawa i moim zdaniem obowiązkowy element w nowych budynkach. Trzeba tylko pamiętać, że z klimatyzacją jest trochę jak z samoc...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 104 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6388 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 341 Grupa: Wykańczamy... Szczególnie polecam zaglądać do tego działu - https://www.amart.pl/category/wyposazeni e-domu. Można trafić całkiem sensowne okazje, ale sami oceńcie, czy to dla...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 291

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >