kostka i wzór

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

5 maja 2014, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sobie poszukam w necie moze ktos wrzucał tzw real foto swoich podajzdów :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2014, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja jak się tak zastanawiam to i tak najbardziej lubie jednolite podjazdy chyba... chociaż nie wiem :P lido mi się bardzo podoba :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2014, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu mają fajne wzory różne http://pol-bruk.org.pl/galeria.html - mi sie podoba z wzorami bardziej niz jednolite. jakos tak atrakcyjniej wg mnie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2014, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik patyk3102 napisał: ja sobie poszukam w necie moze ktos wrzucał tzw real foto
swoich podajzdów :)
tu masz real foto http://www.kostka-ditrich.pl/galeria.html , a przynajmniej tak wygląda. najbardziej mi się podoba ta opcja w szarościach, bez wzoru.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2014, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli chodzi o wzornictow to podoba mi się granit nova z pozbruka, aczkolwiek najlepiej to np usiąść z ich architektem i wspólnie coś stworzyć

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2014, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

No racja... najlepiej zasięgnąć opinii architekta, a miałeś już może okazję pogadać z ich architektem??

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2014, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej zasięgnąć opini fachowca :) ale nie dać sie żeby wybrał za was:P

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2014, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

No to też prawda, nie można dać sie przegadać bo przecież to my na to będziemy codziennie patrzeć :P

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2014, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

patrzeć i uzytkować, ważne zeby było trwałe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

trwałość zapewni ci granit, a do tego akurat wygląda jest 'gratis'. osobiście umieszczał bym granit gdzie się da ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Gabiony w ogrodzie? Liczba postów: 492 Grupa: Ogrodzenia... Ja jednak postawiłbym na bardziej estetyczne rozwiązania do których bez dwóch zdań można zaliczyć propozycje od Pozbruk w zakresie elementów Gardeo do wykonania...
  • Czym ogrodzidź działkę? Liczba postów: 455 Grupa: Ogrodzenia... Różne ogrodzenia są dostępne w Castoramie producenta https://www.polbram.eu/ popatrz sobie, ja właśnie ich wybrałem i nie żałuję. Cały ogród jest ładnie ogrodzo...
  • Jaka jest żywotność ogrodzenia? Liczba postów: 99 Grupa: Ogrodzenia... Podczas prac wokół domu trafiłem na stronę https://artstal.com.pl/ . Firma zajmuje się montażem ogrodzeń oraz układaniem kostki brukowej, co pozwala stworzyć sp...
  • Ogrodzenie z bambusa Liczba postów: 133 Grupa: Ogrodzenia... Pierwszy raz słysze ale wydaje mi sie to dość słabe rozwiązanie, dlatego ja wolałem wybrac ogrodzenia raz ale na długie lata i dlatego zdecydowalem się na mur s...
  • Agregaty malarskie Liczba postów: 200 Grupa: Ogrodzenia... Zamiast Graco lepiej kupić Komatz Ranger do gładzi też sie nada

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 21196 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 323

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >
/* */