kuchnia w "wiejskim" klimacie?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

8 września 2014, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiejska kuchnia to świetny klimat. Proponuję wynaleźć stary wiejski kredens, jeśli jest zniszczony, poddać go renowacji, wstawić wiejski stół, powiesić czosnek na ścianach i klimat jest idealny, nawet wtedy, gdy masz nowoczesne sprzęty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2014, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak szukacie fajnych aranżacji w stylu vintage/rustykalnym to polecam fanpage i sklep Dekoracja domu. Mają mnóstwo ciekawych inspiracji i spokojnie mozna tez znaleźć w ich magazynie miłe dla oka sprzęty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2014, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj macie namiary na producenta paneli szklanych - link: www.druknaszkle.pl . Bardzo dobrej jakości panele szklane z nadrukami. Mam takie w kuchni i nie widać żadnych śladów zużycia. Do tego można je łatwo umyć wilgotną ściereczką, przez co się nie ubrudzą.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2014, 06:26

Zgadzam sie: good 0 bad

do takiej kuchni swietnie beda pasowaly piece z kafli http://zakladzdunski.pl/galeria. A przy tym tanim kosztem mozna ogrzac dom

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2014, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajny piec tylko teraz ludzie bardziej inwestują w kaloryfery i centralne ogrzewanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2014, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór stylu umeblowania kuchni zależy od indywidualnych upodobań, ale również od strony praktycznej, komfortu użytkowników. Istnieją różne style kuchni, by móc odpowiednio wybrać, warto powierzyć do profesjonaliście, gdyż jest to inwestycja na całe lata. Dla niezdecydowanych klientów, lubiących innowacyjne rozwiązania istnieje możliwość połączenia nowoczesności z klasyką. Jest to wyzwanie dla osoby, która nie posiada doświadczenia w tej kwestii. Dlatego też polecam właśnie Tobie specjalistów z naszej grupy, którzy w oparciu o swoje 70-letnie doświadczenie stworzą kuchnię specjalnie dla Ciebie.
Wzornictwo, technologia są indywidualnie przygotowane dla Klienta. Nasze salony istnieją w różnych miastach w całym kraju. Wejdź i sprawdź dla siebie dogodną lokalizację WFM KUCHNIE www.wfm-kuchnie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2015, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi zawsze podobał się właśnie taki piec z funkcją palenia bo to zawsze ciekawa sprawa móc napalić w takim piecu i ogrzać kilka pokoi. Kwestia gustu,ale przy odpowiednim umeblowaniu to zda egzamin.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2015, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi z "wiejskim" stylem kojarzą się przede wszystkim skórzane meble i dużo drewnianych akcentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2015, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Skórzane meble? To z takim wiejsko - ziemiańskim bardziej :) Ja sądzę, że styl nie jest ważny, najważniejszy jest klimat w domu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2015, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy skórzane meble to styl wiejski,moim zdaniem wręcz przeciwnie i jeżeli juz to postawmy na drewno bo to faktycznie będzie w wiejskim,niepowtarzalnym klimacie:)Kilka ciekawych propozycji takich mebli znajdziecie u nas,zapraszamy.

www.Allemeble24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >