miska podwieszana

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

14 marca 2013, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy podwieszany jest lepszy? I czy zawsze tak jest? W jakich przypadkach nie wskazane jest stosować miski wc podwieszanej? Z tego co jasno wynika to podwieszane miski wc potrzebują na stelaż odpowiedniej przestrzeni, aby go odpowiednio zabudować. Czyli jakaś wystająca ścianka czy coś innego dziwnego będzie za miską? A podłoga, po zamontowaniu? Jej poziom nie ulegnie zmianom?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2013, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem są bardziej dedykowane dla małych łazienek bo dodają optycznie przestrzeni. Miski wc podwieszane mocowane są na stelażach, które wcześniej zamocowane są do ściany i ja nie kojarzę takiej sytuacji aby nie można było zastosować takiego systemu. Poziom podłogi nie zmienia się. Jeżeli mamy grubą ścianę nośną to możemy stelaż wkuć. A jak nie to możemy zrobić zabudowę pod sam sufit i jakieś półeczki, tu już inwencja twórcza nasza aby nie wyglądało przesadnie. Można wtedy zamontować jakieś ciekawe oświetlenie dekoracyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2013, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jako oświetlenie do łazienki do podświetlenia wnęk proponuję oświetlenie led w postaci pasków ledowych lub oczka z odpowiednim IP.(klasa ochrony przed wilgocią)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2013, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii oświetlenia to tak czy inaczej,niezależnie od metrażu łazienki można spokojnie stosować jakieś innowacje zależne od naszego gustu. Co do podwieszanego wc,można śmiało go robić,tylko kwestia przyzwyczajenia bo nie każdy się na to decyduje.

www.HityCenowe24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2013, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama zastanawiałam się nad zamontowaniem bidetu i miski wc wiszacej. Myślę jednak, że trzeba zainwestować w dobre stelaże podtynkowe , ponieważ musimy zamontować go pod glazurą i musi być solidny a podwieszane zdecydowanie ładniej wyglądają. Jeżeli zamontujemy bidety na stelażach zyskujemy również łatwiejsze sprzątanie w łazience i dodatkowe półki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2013, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio trafiłem na filmik i dowiedziałem się się, że stelaże podtynkowe mają swoje normy wytrzymałościowe. Ciekawe czy te marketowe je spełniają bo są w dość niskich cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2013, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Plusy same właściwie od wyglądu zaczynając na praktyczności kończąc. www.decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2013, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

No w zasadzie mogę się zgodzić,ja także widze wiele pozytywnych aspektów takiego rozwiązania i co ważne- fajnie się to prezentuje w praktyce.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2013, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu kilka tego typu rozwiązań w zaprojektowanych mieszkaniach. http://www.decoroom.eu/realizacje

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2013, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim chodzi o względy wizualne, miska podwieszana wygląda po prostu lepiej niż kompakt, z minusów to trudniejsza naprawa i wyższy koszt bo jednak trzeba albo zabudować stelaż albo wkuć

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...
  • Agencja marketingowa - jaką wybrać? Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Skuteczne pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-lodz/ to jedna z kluczowych strategii marketingowych, która pozwala firmom na osiągnięcie wys...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 328

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >