odkurzacz, jakiej firmy?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 kwietnia 2010, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebuję odkurzacza, stary miał z 10 lat i się zepsuł. Nie wiem jakie teraz są najlepsze i na co zwrócić uwagę. Nie mam jakiś wielkich ograniczeń finansowych, ale nie musi być z najwyższej półki. Możecie coś polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2010, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o mnie, to przy kupowaniu takiego rodzaju sprzętów, kieruję się przede wszystkim lokalizacją ich serwisu tzn koniecznie w polsce, i najlepiej w moim mieście :D Niestety w moim przypadku jest to sprawą przesądzającą bo mam taką "rękę" do odkurzaczy, że dotychczas zmieniałam je co rok- dwa :/ Ale jest lepiej - już trzeci rok leci a mój bezworkowy Samsung sprawuje się na medal także polecam go całym sercem :) W ogóle odkurzacze bezworkowe są rewelacyjne (tylko trzeba pamiętać o czyszczeniu filtrów bo inaczej przegrzejemy silnik). Świetne odkurzacze ma także Zelmer :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2010, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam zelmera w domu i jak na razie sprawuje się dobrze. Jest mały, zgrabny i cichy (w porównaniu z moim poprzednim odkurzaczem, który kiedy go zmieniałem miał też około 10 lat). Obecny działa mi już jakieś trzy lata więc nie jest źle.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2010, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale przedział cenowy odkurzaczy także jest dosyc rozległy,wiec moze jednak okresl swój budżet. Dobrze byłoby kupic typu ultra silence.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2010, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

oj chyba lepiej by było gdybyś nieco więcej szczegółów podała. Oczywiście budżet też jest dość istotny ale mnie najbardziej interesuję to, czego oczekujesz od odkurzacza, czy to ma być odkurzacz standardowy, piorący, czy może wodny??
Wybór jak sama widzisz jest strasznie duży i ciężko jest tak nie mając bardziej precyzyjnych informacji pomagać, czy polecać odkurzacza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2010, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Zelmer. Od wielu lat mamy odkurzacze tej firmy i są niezawodne. Tzn. wiadomo, że z czasem coś tam się psuje, ale to zwykle jest efektem zużycia niż usterek sprzetu samego w sobie.
Ostatnio kupiliśmy model Solaris w Electro. Ma elektroniczny wskaxnik zapełniania worka. Super. Takich unowoczesnień każdemu życze.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2010, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Wodnego bym nie polecała. Kilka lat temu dałam się namówić na coś takiego i gdybym od razu wiedziała ile z tym będzie zachodu i ile taki odkurzacz waży, to w życiu bym się nie zgodziła. Użyłam go może z 10 razy i zrezygnowałam bo kręgosłup od noszenia tego giganta po piętrach mnie bolał. I swoją drogą jakoś nie udało mi się odkryć jego właściwości piorących i czyszczących, czy po jego użyciu czy przed - wszystko wyglądało tak samo.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2010, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

No i Karrot nam gdzieś zginęła :-( Może już sobie wybrała odpowiedni odkurzacz. Ale szkoda, że nie chce się pochwalić na jaki postawiła. Może jeszcze się odezwie. I poleci coś innym, którzy szukają takiego urządzenia...

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2011, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jeżeli chodzi o odkurzacz to patrze na bezawaryjność no i oczywiście jeżeli chodzi o alergików musi mieć kilka filtrów heppa

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2012, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak wybór odkurzacza do łatwych nie należy, ale na szczęście można sobie jakoś z tym poradzić od czego mamy siebie nawzajem. Ale do rzeczy jeśli chodzi o odkurzacze to ja powiem, że zakupiłam odkurzacz MPM bora ten z filtrem wodnym i powiem wam, że bardzo dobrze się spisuje, jest bardzo dokładny, wygodnie się nim odkurza. Nie zamieniłabym go na inny,

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >