odwrotnie założona folia na fundament

« Powrót do grupy: Robimy fundament

9 października 2009, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Mam taki problem... "Fachowcy" którzy postawili mi fundamenty założyli mi odwrotnie folie kubełkowatą, czyli tą płaską stroną do fundamentu. Twierdzą, że to nic nie szkodzi, że tak zrobili, ale wolę się upewnić. Dom jest drewniany. Co Wy na to?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2010, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Problem o jakim piszesz niestety coraz cześciej wystepuje wSród robót naszych fachowców. Skutkiem takiego czynu niestety może występować wilgoć na ścianach ale nie jest powiedziane ze zawsze ona wystepuje.

Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2010, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Cóż... fachowcy... Szczerze nie przejmowałabym się tak bardzo gdyż zazwyczaj nie ma większych problemów. W domu może być po prostu chłodniej, gdyż folia nie będzie dobrze izolowała.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2010, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

chlodniej jak chlodniej, ale wilgoc moze sie pojawic, bo nie ma wentylacji w miejscach, gdzie folia przylega do sciany ....to troche zlozony problem i jezeli producent zaleca tak, to nie nalezy tego zmieniac ... tym bardziej, ze domek drewniany

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2010, 23:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik bud napisał: Witam,

Mam taki problem... "Fachowcy" którzy postawili mi fundamenty założyli mi odwrotnie folie kubełkowatą, czyli tą płaską stroną do fundamentu. Twierdzą, że to nic nie szkodzi, że tak zrobili, ale wolę się upewnić. Dom jest drewniany. Co Wy na to?


Zastanawiam się, w jakim celu została położona ta folia?! :
- jako hydroizolacja - słaby pomysł,
- jako termoizolacja - też są lepsze (i to dużo),

JA BYM TO NAZWAŁ PARTACTWEM !!!

Tak nawiasem, to folia ta została "wynaleziona" na inne potrzeby, ale ponieważ folię produkuje się bardzo szybko (gorzej z utylizacją), to jest ona wtłaczana (bez obrazy) gdziekolwiek.

Praktycznie folia jest do usunięcia, a "firma" ...
... proszę zrobić COŚ!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fundamenty i ich ważność Liczba postów: 9 Grupa: Robimy fund... Walduli :) Bardzo sie ciesze, że wspolnymi siłami udało sie pomóc :) Gratuluje zakupu i zycze samych slonecznych i ciepłych na budowie :wink: Pozdrawiam
  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 19 Grupa: Robimy fund... W takim razie jeśli rozglądasz się za ciekawymi możliwościami zawodowymi za granicą i jednocześnie chcesz się nadal rozwijać robiąc co lubisz oraz najlepiej pot...
  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 3 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • Używane wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Robimy fund... Natomiast jeśli będziecie do wózków widłowych jednocześnie potrzebowali dobrej jakości osprzętu to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Mipromet u których bez...
  • Dostawcy betonu Olsztyn Liczba postów: 28 Grupa: Robimy fund... A skorzystalibyście z takie usługi,opisanej na tej stronie?https://www.mgprojekt.com.pl/blo g/zakup-betonu-online/ Bo powstaje pytanie jakiej dostarczony beton b...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 312

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >