panele na taras

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

2 września 2013, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Macie racje, jesion chyba bardziej wytrzymaly, bardzo dobry jakosciowo, chociaz sosna tez jest ok, w sumie to nawet nie wiem czy wizualnie nie podoba mi sie bardziej :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2013, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Kazdy ma inny gust. To jeszcze zalezy gdzie sie kladzie te drewno. Thermory sosna jest jasniejsza od jesionu. To juz zalezy od upodobania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2013, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesion z tym ze jest ciemniejszy to mi sie wydaje ze latwiej zachowac jego czystosc i jest lepszy w uzytkowaniu. Ale jezeli ktos ma czas o dbanie to taka sosna jest super wyborem.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2013, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

kurde, spójrzcie na te deski podłogowe: http://www.komplexmarket.pl/data/foto.php?f=5 24283645%2Ftango2_1.jpg&w=800&b=2 Normalnie szczena mi opadła, że się tak brzydko wyrażę, świenie się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2013, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Super wyglada. Wydaje mi sie ze to moze byc jesion.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2013, 23:40

Zgadzam sie: good 0 bad

nazwane jest thermo tango, być może to i jesion, wygląda super.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2013, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A szukasz desek podlogowych czy tak po prostu chciales pokazac zdjecie ?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2013, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

nie, podloge w domu mam, ale z paneli:( marzy mi sie taka podloga wiec moze za pare lat, na razie to zdecydowalem sie na taras, to juz spory wydatek wiec mam nadzieje ze deski thermory mi sie oplaca:) a na podloge przyjdzie czas.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2013, 00:09

Zgadzam sie: good 0 bad

To juz widze ze plany na dlugie lata. A jakie deski wybrales na taras ?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2013, 00:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to strasznie bym chcial miec jesion. Bardzo mi sie podoba a i wiem ze wytrzymaly.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 292

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >