polecani fachowcy super ekipa

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

31 marca 2011, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

remont?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2011, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

remont?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2011, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Niewątpliwie super ekipą jest Dolnośląska Grupa Budowlana. Fachowcy z najwyższej półki, z kilkunastoletnim doświadczeniem, wiedzą na czym polega budowlanka. Wszystkie ich prace przebiegają szybko i sprawnie, do tego w odpowiedniej cenie. Więcej info i kontakt na grupadolnoslaska.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2011, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

bez wątpienia ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2012, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Można sobie popatrzeć:)
http://ubudowaolszewski.flog.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2012, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli remont, albo wykończenie mieszkania bądź domu na rynku mazowieckim to mogę polecić decoroom. Plusy? Przede wszystkim jakośc, gwarancja na wykonane prace i płatność rozłożona na raty.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2012, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

próbowałam oszczedzić i wzięłam tańszą ekipe do remontu mieszkania. Masakra. Całe szczęście znalazłam Pana Piotra który ze swoją ekipą w miare możliwości mi wszytsko poprawił. Nie sugerujcie się tanią ceną. Ja już przepłaciłam ,Załuje ze od razu nie wzięłam tej firmy. Polecam Pana Piotra- sprawnie , solidnie i bardzo dokładnie Podaje kontakt 781781741

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2012, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

zapomniałam dodać ze działa na terenie Poznania i okolic

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2012, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jezeli ktoś chce mieć piekną łazienkę za nieduże pieniązki, to polecam na terenie województwa wielkopolskiego Firme Pana Bartkowiaka- 695934458. łazienka wygląda super, a zznajomi nie mogąc sie nadziwic tez korzystaja z jego usług. Serdecznie polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2012, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Pan Bartkowiak to napawde specjalista, mi postawił cały dom wraz z wykończeniem, dobrze i solidnie, a cena tez nie była zbyt wygórowana. Jego Firma Remontowo - budowlana jest swietna, a wiem, ze we Wrocławiu robił u niejednej waznej osoby w domu i naprawdę ma sie czym pochwalić. Jak dla mnie to rewelacja. Gdyby ktoś chciał skorzystac z jego usług podaje dane Robert Bartłomiejczak - 695934458.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Praca Liczba postów: 84 Grupa: Firmy budow... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://interimjob.pl/ , na której znajdziecie znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej agencji pośredni...
  • Własna firma Liczba postów: 217 Grupa: Firmy budow... Prowadząc firmę z dużą flotą samochodów, warto rozważyć zakup paliwa do firmy z transportem. Dokładnie jak to wygląda można się dowiedzieć z tego artykułuhttps:...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....
  • ŁÓŻKO LOFT Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Tak naprawdę to wiele osób powinno skorzystać z łóżko loft 160x200 . To jest po prostu bardzo dobra oferta.
  • hydraulik warszawa Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Niezależnie od tego, czy jest to naprawa drobnej awarii w domu jednorodzinnym czy też kompleksowa modernizacja instalacji w biurowcu, Sebastian Kopaczuk i jego....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >