robaki :/

« Powrót do grupy: Spółdzielnie mieszkaniowe

4 lutego 2010, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pytanie zupełnie z innej beczki. Od 3 lat jestem posiadaczką mieszkania przynależącego do jednej z większych spółdzielni mieszkaniowych w mieście. Mieszkanko mam czyste, bo był w nim generalny remont, mieszkam na pierwszym piętrze. Po około roku pojawił się problem .... w nocy, w kuchni zaczęły pojawiać się prusaki. Najpierw bezskutecznie walczyłam z nimi sama (bo zaczęło ich przybywać i pojawiały się już też w łazienkach), jednak skapitulowałam i postanowiłam wezwać specjalistę. Oczywiście zdawałam sobie z tego sprawę, że owe robale złażą do mnie z wyższych pięter (blok 11 pieter, większość mieszkań jest stara, mieszkają w nich emeryci), także zaczęłam namawiać innych sąsiadów do tego. Niestety zgodziły się tylko trzy piętra, także po miesiącu znowu robale wyszły. Rozmawiałam z gospodarzem bloku na ten temat, prosiłam aby coś zorganizował i usłyszałam jedno - w kwestii robaków spółdzielnia od czasu do czasu wzywa ekipę do oprysków klatek i zsypów. Mieszkania są sprawa prywatną i nie interesuje ich to. Ale w mieszkaniach są piony z rurami idące przez wszystkie mieszkania - czy spółdzielnia nie powinna nimi też się zajmować? Jak mogę wygrać ze spółdzielnią? Pomóżcie bo dzielenie nowego, czystego mieszkania z prusakami nie jest zbyt ciekawe :/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2010, 02:54

Zgadzam sie: good 0 bad

To znaczy na pewno spółdzielnia sama nikogo do walki z robakami nie może zmusić. Ale rozumiem niepokój. Myslę, że bardziej należałoby mieszkańców innych przekonać. A co do spółdzielni to np mogłaby wspomagać finansowo zwalczanie prusaków. Dla tego, kto by się tego podjął we własnym mieszkaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2015, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

czy ktoś z Was korzystał z profesjonalnych usług firm, które walczą z robakami, gryzoniami itp.? ja zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy http://www.hruzewicz.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Opłata notarialna Liczba postów: 75 Grupa: Spółdzielni... Odwołanie się od opłaty notarialnej może być procesem skomplikowanym i czasochłonnym, ale w niektórych przypadkach jest to możliwe, jeśli spełnione są określone...
  • Własność bez notariusza? Liczba postów: 162 Grupa: Spółdzielni... Oferta usług notarialnych https://kancelariaposyniak.pl/ jest nieodłącznym elementem prawa i życia codziennego. Notariusze odgrywają kluczową rolę w potwierdzan...
  • Piwnica - część wspólna czy pomieszczenie przynale... Liczba postów: 2 Grupa: Spółdzielni... Piwnica - część wspólna nieruchomości czy pomieszczenie przynależne. W wyroku z 8.6.2006 r. Sąd Najwyższy rozstrzygnął, że członek spółdzielni mieszkaniowej....
  • zabudowa balkonu Liczba postów: 9 Grupa: Spółdzielni... Mi podoba się nowoczesna zabudowa balkonu Warszawa, bo mieszkanie zyskuje dodatkowy pokój do odpoczynku, a przy okazji można z przestrzeni korzystać przez cały....
  • Audyty Energetyczne Liczba postów: 61 Grupa: Spółdzielni... Dzięki za wszystkie pomocne linki. Ja w ubiegłym roku korzystałem z usług firmy https://it-energy.pl/oferta/audyty-efekt ywnosci-energetycznej. Zajmują się m.in....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 285

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >