sciany szkielet drewno + plyta osb

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

28 lutego 2007, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

wasze opine na ten temat
koszty :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2007, 01:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Przejdź na forum Budujacych domy drewniane - http://www.szkielet.com.pl

Lepszej informacji nie znajdziesz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2007, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

wlasnie jestem w trakcie budowy takiego domku pow 112m2 cena pod klucz lacznie z ogrzewaniem kominkowym to185tys.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2007, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

112 m2 za 185 tys. to około 1650 zł za m2 to chyba nawet dobra cena. A co masz na myśli pod pojęciem "pod klucz". Wchodze rozstawiam meble i mieszkam. Czy musisz jeszcze coś wykończyć (malowanie itp.). No i może jeszcze jedno pytanie jest o dom parterowy?? jaką zastosowali gr. izolacji cieplnej ścian zewnętrznych?? z czego jest ta izolacja??
Może napiszesz cos bliżej o tej inwestycji bo cena wydaje się atrakcyjna jeszcze jeżeli jest to usługa kompleksowa. No i w jakiej części kraju się budujesz??
Pytam bo sam mam zamiar się budować i zastanawiam sie nad rodzajem technologii w której ma byc postawiony mój przyszły mały biały domek :wink:
pozdrowionka

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2008, 02:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Budownictwo drewniane w systemie prefabrykacji
/konstrukcja drewniana, 2 x płyta OSB-3 12 mm , styropian od zew. 6 cm, płyta kartonowo-gipsowa od wew./
Zalety naszej technologii :
możliwość realizacji dowolnego projektu
ponad 15 letnie doświadczenie na rynku niemieckim oraz skandynawskim
zgodność z normami DIN
gwarancja jakości oraz trwałość konstrukcji - 30 lat gwarancji
1600-1800 zł netto +7%VAT m2 powierzchni użytkowej /nadzór budowlany, materiał, robocizna, adaptacja wybranego projektu pod kątem technologii, transport/
Tel 604940591
meil inz.k.slaga @interia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2016, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam elewacje w pelni z drewna dzieki firmie www.global-biznes.pl wczesniej wlasnie miałem taki mix i musze stwierdzic, ze wole w pelni z drewna, polecam każdemu

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
  • jakiej firmy tynk silikonowy? Liczba postów: 92 Grupa: Stawiamy śc... Szanowna Pani, Tynk modelowany Foveo-Tech TSS 05 bez przeszkód można aplikować na różne powierzchnie, w tym na powierzchnie mocno nasłonecznione. Tynk jest odpo...
  • Stres i nerwy przy budowie domu i kredytach - jak... Liczba postów: 9 Grupa: Stawiamy śc... Budowa domu i kredyty to zwykle związane ze stresem i nerwami, ponieważ oba te procesy wymagają dużego zaangażowania finansowego, czasowego i emocjonalnego. Jed...
  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 162

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >