śliczne ręcznie malowane umywalki nablatowe

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

31 marca 2010, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio przez przypadek odkryłam sklep z ręcznie malowanymi umywalkami nablatowymi. Jak to bywa z tym co śliczne i nietypowe, są dosyć drogie (od 900 zł wzwyż).
W sumie może i bym się pokusiła ale nie wiem czy taka umywalka by się sprawdzała. Czy malunki nie stałyby się matowe, nie zaczęłyby schodzić no i czy nie pojawiłyby się odpryski. Podaję linka. http://www.kolorymeksyku.pl/
napiszcie proszę co o nich sądzicie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2010, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie ciekawe, ale nie nadają się dla każdego. Trzeba mieć specyficzny gust i lubić taki klimat żeby skusić się na taką umywalkę. No i poza tym cała łazienka musiałaby być urządzona w takowym stylowa, żeby umywalka pasowała i nie odstawała od reszty. Wydaje mi się jednak, że przeciętny zjadacz chleba nie kupiłby czegoś takiego a to z racji ceny.
Swoją drogą taka umywalka świetnie nadawałyby się do restauracji meksykańskiej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2010, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

piękne te umywalki! Gdzieś sobie taką zamontuję :) Kiedyś...

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2010, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że nie powinno być problemu z ich blaknięciem. Wiadomo, że nie wolno zbyt mocno ich szorować bo wtedy może pojawić się taki problem. Ale ogólnie rzecz biorąc z pewnością są one tak wykonane aby służyły jak najdłużej bez widocznych śladów użytkowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2010, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednak ręczna robota to nie automat, co widać w załączonym linku. Doceniam i podziwiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2011, 00:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie umywalki nalezy traktowac jak zwyczajne umywalki i wlasciwie nie ma szans na to, zeby wzory zeszly, ze wzgledu na fakt, iż wzory sa zawarte w samym szkleniu (a nie na szkleniu). Tutaj o tym z resztą piszą Wytrzymałość umywalek meksykańskich

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2013, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

NO to moze jeszcze takie tradycyjne Ręcznie malowane umywalki

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wyposażenie do laboratoriów Liczba postów: 62 Grupa: Innowacje w... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje urządzenia okulistyczne. Głównie chodzi mi o lasery yag. Zależy mi na bogatej ofercie urządzeń. W Internecie znalazła...
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 65 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 76 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 138

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >