sofa do gabinetu

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

7 maja 2013, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem do gabinetu to tylko skórzana i kropka:)W klasycznych kolorach czarna lub brązowa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2013, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, czarny kolor to dobry wybór do biura, brązowy też ale wydaje mi się że pasuje do wybranych wnętrz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2013, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego do wybranych? Moim zdaniem do każdego chyba biura najlepiej czarna lub brązowa skórzana kanapa będzie pasować. Zobacz np. te Etap sofa: http://www.etap-sofa.pl/index.php?option=com_content&view=ar ticle&id=818&Itemid=793&lang=pl

Do biura idealna, klasyczna, takie jest moje zdanie

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2013, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

no zestaw spoko, czarna tak, jednak moim zdaniem brązowa pasuje/kojarzy mi się bardziej np. z kancelarią, doradztwem itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2013, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Twojego linku nie otworzyłam - przynajmniej mi się nie otwiera:( - natomiast linki, które podaje Marjetkaa są bardzo ciekawe, szczególnie ta kanapa z flagą brytyjską:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2013, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi też gabinet się kojarzy ze skórzana sofą, chociaż można i pomyśleć nad ciekawszym wystrojem wnętrza i zrezygnować z typowej "gabinetowej" stylistyki

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2013, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mi się wydaje, że sofa powinna być dostosowana do stylistyki pomieszczenia, a nie tylko do faktu, że jest to gabinet. Zawsze lepiej coś pokombinować :)



rabatybudowlane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2013, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem meble powinny być rzeczywiście dobrane do stylu pomieszczenia:)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2013, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Gabinet mozna urzadzic nowoczesnie. Gdzie sie nie wejdzie to zawsze czarna kanapa lub brazowa. Ilez mozna ? Mozna wniezc troche ozywienia do takich pomieszczen. Troche koloru ,a nie tak smetnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2013, 07:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też wybrać nie tylko ładne, ale i funkcjonalne meble, koniecznie wygodny fotel czy kanapę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 477 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 390

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >