sufit podwieszany

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 listopada 2011, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chciałam zapytać o sufit podwieszany, czy jeżeli mam małe ale wysokie mieszkanie ale małe, to czy można takie coś wykonać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2011, 17:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiedz na pytanie jest trudna, bo nie widzimy pomieszczeń.Podwieszenie sufitu z pewnością zmniejszy optycznie wnętrza,ale... można tak zaprojektować zabudowę sufitu - niejednorodną ,na kilku poziomach lub z wnęką i wtedy nie musi zmniejszyć optycznie pomieszczeń.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2011, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie musisz też robić całego podwieszanego sufitu, możesz zrobić jakąś falę i nie pomniejszy Ci to pomieszczenia... a i zarazem będzie fajnie wyglądać

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2012, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Pani Jolu, jeśli wyśle mi Pani zdjęcie na newdesign@new-design podpowiem co zrobić z sufitem.Anna

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2012, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że jest to dobre rozwiązanie. Ja w niewielkiej kuchni zrobiłem podwieszany sufit i wygląda świetnie. Wnętrze stało się bardziej przytulne i estetyczne. Dobrym pomysłem jest też zamontowanie płyty gipsowej (gzymsu), spod którego będzie wychodzić kolorowe światło LED. Widziałem takie sufity i muszę przyznać, że są naprawdę świetne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2012, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

zamiast podwieszanego można wykonać np napinany - tutaj opis co to takiego: http://www.nsistem.pl/sufity.html

można obniżyć pomieszczenie do dowolnego poziomu, ważne, żeby ściany były proste do których przykręca się listwę mocującą. Super alternatywa dla płyt GK

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2013, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Można zrobić podwieszany tylko częściowo i uzyska się wtedy całkiem ciekawy efekt. Wiele zależy też od aranżacji całego pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2013, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

dokladnie, proponuję zrobić tylko częściowo podwieszany :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2014, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

To nie jest trudne. Wystarczy kilka dobrych narzędzi, na pewno wiertarka i wkrętarka Celmy, do tego coś do cięcia płyt, materiały i można działać. Oczywiście stworzenie czegoś zaawansowanego wymaga doświadczenia, ale podstawowy sufit zrobicie samodzielnie ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2014, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja robiłem u siebie na większości mieszkania. Nie chciało mi się zajmować tynkowaniem sufitów, bo po prostu nie umiem tego robić. Natomiast z takimi konstrukcjami nie mam problemu. Faktycznie sprzęt to podstawa: wiertarka, nożyce, rusztowania wypożyczyłem z euro-rusztowania.pl, materiał kupowałem w lokalnym składzie budowlanym.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >