szafa w łazience

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 września 2009, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie:)
Mam dość szeroką i głęboką wnękę w łazience, czy w takim miejscu jak łazienka mogę zaryzykować i wstawić sobie szafę przesuwaną? W mieszkaniu mało mam miejsca do przechowywania, tylko jedna szafa w korytarzu i kilka komód, wiec taka szafa byłaby bardzo przydatna.
Tylko zastanawia mnie czy nie za dużo wilgoci dla takiej szafy.
Z czego musiałabym takową zamówić?
Macie jakiegoś dobrego producenta?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2009, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetny pomysł! moja znajoma też ma szafę w łazience. Co do technicznych spraw, materiałów, z których musi być wykonana to popytaj w sklepach firm które robią szafy przesuwane np. Komandor (ja mam od nich szafę ale tradycyjnie w korytarzu ;)).
Tak na mój gust to taką szafę najlepiej ze szkła :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2009, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam ale ... komodę. Kupiłam tanią komodę (esmebel.pl)do pokoju dziecięcego, okazało się że źle wymierzyliśmy i się nie zmieściła. Natomiast świetnie wpasowała sie w łazience. Początkowo większość opini była dziwna na ten temat, ale jak zmusiłam mojego kochanego, zeby pomalował ten mebel an kolor łazienki, czyli jasną zieleń i troszkę się "zgubiła" w płytkach to juz opinię były na tak. Ogólnie to był za dobry mebel, zeby go wyrzucać więc musiałam mu znaleźć miejsce :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2009, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam ale ... komodę. Kupiłam tanią komodę (esmebel.pl)do pokoju dziecięcego, okazało się że źle wymierzyliśmy i się nie zmieściła. Natomiast świetnie wpasowała sie w łazience. Początkowo większość opini była dziwna na ten temat, ale jak zmusiłam mojego kochanego, zeby pomalował ten mebel an kolor łazienki, czyli jasną zieleń i troszkę się "zgubiła" w płytkach to już opinię były na tak. Ogólnie to był za dobry mebel, zeby go wyrzucać więc musiałam mu znaleźć miejsce Smile

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2009, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

ojjj... nie wiem dlaczego dwa razy mi się tak dziwnie wysłało...przepraszam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2009, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

To całkiem dobry pomysł, szkoda tylko że u mnie nie da rady już wcisnąć takiej szafy :cry:

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2009, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

już jestem po remoncie łazienki - szafę zamówiłam właśnie w Komandorze - dość późno,ale na szczęście przed świętami zdążyli :) Szafa wyszła cudnie. Pomieściłam w niej wszystkie łazienkowe rzeczy i jeszcze miejsce zostało. Łazienka przez to nie jest zagracona proszkami/środkami chemicznymi, i wygląda o wiele lepiej.Polecam każdemu :D

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2010, 23:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja widziałem bardzo ciekawe rozwiązanie odnośnie szafy.
Otóż za ścianą łazienki jest sypialnia. Szafa jest wspólna dla obu pomieszczeń wieszaki są położone na szynach na przestrzał przez ścianę i poprostu wchodzisz do łazienki pociągasz za uchwyt i przeciągasz sobie szafę z sypialni do łazienki i odwrotnie. Wydawało mi się, że coś takiego nie ma sensu przez wilgoć jaka może panować w łazience ale dobra wentylacja i nie ma żadnego problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2010, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Też ciekawy projekt :)
Co do szafy w łazience, to wilgoć nie powinna przeszkadzać jeśli monter ma pojecie z czego i jak ją zrobić. Komandor to dobra firma wiec nie powinno być problemów.
A co do szaf, to teraz już ją się wszędzie - nawet w kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2010, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomysł na zagospodarowanie miejsca świetny, ale trzebaby się zastanowić nad materiałem z jakiego będzie wykonana szafa, bo zwykła płyta się nie nadaje, bo w łazience jest wilgoć. Poza tym nie widzę problemów. Dobry pomysł.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >