szafy na wymiar

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

14 kwietnia 2020, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy lepiej zamówić szafę pod wymiar, czy kupić gotową - z pewnością ta druga opcja będzie znacznie tańsza i mobilniejsza :) Duży wybór szaf - przesuwnych, klasycznych itp znajdziesz tutaj: https://www.mirjan24.pl/29-szafy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2020, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam zdecydowałem się na szafę robioną na zamówienie i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina i rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się szafami i garderobami na wymiar to polecam wam skontaktować się z https://www.bumeb.pl/ Nie będziecie tego żałowali.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2020, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakup mebli na wymiar, to bardzo dobry pomysł.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2020, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja szukam firmy, która wykonuje nie tylko szafy. Wykańczam poddasze i mam wiele skosów, dlatego połowa moich mebli jest pod zabudowę. Fajnie, jeśli firma miałaby opcję rat.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2023, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele z tych ofert, które podaliście w wątku okazuje się być atrakcyjnych jednak mnie interesują szafy pod skosy najwyższe jakości - cena nie jest tutaj tak istotna, bo najbardziej zależy mi na jakości. Jest na forum ktoś, kto może dać mi kilka porad i wskazówek czym kierować się przy wyborze?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2023, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo z tego wątku się dowiedziałem . Ten wątek jest bardzo ciekawy.

_______________________________________________
medparts24

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 277

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >