Od jakiegoś czasu jestem członkiem forum i chciał bym powiedzieć coś o sobie. Mieszkam w Rybniku i pracuję w odlewni metalu, produkujemy łańcuchy i obrabaimy metal. Mamy swoją stronę http://www.koebo.pl/obrobka-cieplna-hartowanie.htm. Jestem też fanem piłki. Czyli w pracy zajmuje ise hartowaniem i obróbką cieplną metali a po pracy robię to samo tylko ze swoim organizmem :D
exciting online chats for adult connectionsLiczba postów: 1Grupa: Robimy fund...connect with like-minded adults through platforms designed for engaging conversations and private interactions. sexting sites provide opportunities to meet new...
Smugi i zacieki na gładziLiczba postów: 2Grupa: Stawiamy śc...Spływanie masy po ścianie to klasyczny objaw zbyt rzadkiej konsystencji gładzi. Masa ma za dużo wody i nie trzyma się na ścianie tylko opada pod własnym ciężare...