Agora Bytom łączy handel z rozrywką, kulturą i biznesem

Agora Bytom łączy handel z rozrywką, kulturą i biznesem

W galerii Agora Bytom wynajęto już ponad 70% powierzchni handlowej. Wśród największych najemców Agory znajdują się Cinema City, H&M, Reserved, Społem Znajomy Sklep, Fantasy Park, RTV Euro AGD. Czytaj dalej

Na pięciu kondygnacjach galerii o łącznej powierzchni handlowej 25 000 m2, mieścić się będzie około 120 sklepów i punktów usługowych, a także delikatesy Społem Znajomy Sklep (1.200 m2). Wśród tej grupy znajdują się największe salony firm takich  jak: H&M (1.800 m2), Reserved (1.300 m2), RTV EURO AGD (900 m2), Martes Sport (560 m2). Pozostali najemcy to m.in. CCC, Deichmann, 5-10-15, Heavy Duty, Triumph, Atlantic, Venezia, Prima Moda, Wojas, Vision Express, Sephora, Orsay, Camaieu, Superpharm, Komputronik, Adidas, Nike, Kruk, Apart i inni.

Ale Agora Bytom to nie tylko handel – blisko 20% jej powierzchni zajmie bowiem strefa rozrywki i kultury. Ulokowane na 2 poziomie 8-salowe kino Cinema City (2.500 m2) zapewni różnorodny repertuar filmowy. Warto zaznaczyć, że będzie to pierwsze kino o tak wysokim standardzie technicznym w Bytomiu. Fantasy Park – rozmieszczony na dwóch poziomach o łącznej powierzchni ponad 1.500 m2 – zaoferuje klientom wysoką jakość usług z zakresu rozrywki dla całych rodzin, młodzieży i dorosłych. W sali widowiskowej na poziomie +3 odbywać się będą przedstawienia lub koncerty, a w sąsiadującej z nią, otwartej na główne atrium galerii sztuki – wystawy obrazów, rzeźb lub fotografii.

Po dniu pełnym atrakcji, spędzonym na zakupach lub w kinie, będzie można skorzystać z bogatej oferty kulinarnej. Kawiarnie rozmieszczone są na wszystkich poziomach Agory Bytom w przeszklonych częściach głównego atrium. Poziom restauracyjny to poziom +2, na którym znajduje się także wejście do Cinema City. Projektant zadbał o nadanie temu miejscu nowoczesnego i interesującego charakteru – obecność zieleni, proste i wygodne meble, niezwykła rzeźba, wspaniały widok na bytomską starówkę oraz sporo elementów graficznych wykorzystujących śląską gwarę sprawią, iż będzie to świetne miejsce do spotkań
i odpoczynku.

Na poziomie +3 Agory Bytom znajdzie się także blisko 1000 m2 powierzchnie biurowej. Lokalizacja w samym centrum miasta, wysoki standard techniczny pomieszczeń, świetliki w sufitach, widok na główne atrium oraz galerię sztuki – to czynniki przemawiające za atrakcyjnością tych lokali dla przyszłych najemców biur.

Pierwsi najemcy zaczną urządzać się w Agorze Bytom już w kwietniu. Będą prowadzić prace wykończeniowe w swoich lokalach, zgodnie z charakterystyczną dla każdego aranżacją wnętrz. W ostatnich tygodniach przed otwarciem rozpocznie się wyposażanie sklepów w meble oraz zaopatrywanie ich w towar. Prace będą prowadzone najpierw w kinach Cinema City, potem w dużych sklepach odzieżowych takich jak np. H&M, wreszcie – w centrum rozrywki Fantasy Park, delikatesach Społem „Znajomy Sklep” i u pozostałych najemców.

 

 

Źródło: AGORA BYTOM / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17344 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >