CityZen ma już wykonawcę

CityZen ma już wykonawcę

Hiszpański developer Espais wybrał generalnego wykonawcę osiedla CityZen, które powstanie na warszawskim Mokotowie. Jest nim HOCHTIEF Polska Oddział Budokor, firma wchodząca w skład jednego z największych międzynarodowych holdingów budowlanych HOCHTIEF. Czytaj dalej

Połączenie kompetencji i doświadczenia w branży budowlanej firm Espais oraz  Hochtief mogą gwarantować najwyższą jakość realizacji projektu.

Nowe budynki powstaną w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie toru Stegny, u zbiegu ulic Pory i Sikorskiego. W ramach inwestycji wybudowane zostanie ponad 24 500 m2 mieszkań. Oddanie I etapu projektu przewidziano na 1 kwartał  2010 roku, a całej inwestycji na czerwiec 2010

W stylu ZEN…
Cechą charakterystyczną CityZen będzie przestronny ogród w stylu ZEN, dostępny wyłącznie dla mieszkańców osiedla. Wiadomość ta ucieszy z pewnością wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z życia miejskiego, a równocześnie cenią spokój i zielony teren w miejscu zamieszkania.

Osiedle składać się będzie z kompleksu dwóch siedmio-piętrowych budynków, z jednym, dominującym modułem dziesięciopiętrowym. Prawie wszystkie 357 mieszkań będzie miało własny balkon, taras lub loggie.
Warszawska inwestycja Espais oferuje zróżnicowane metraże mieszkań – od 30-metrowych kawalerek aż po 220-metrowe apartamenty. Zewnętrzną i wewnętrzną elewację budynku zaprojektowano w nowoczesnym stylu, wykorzystując połączenie naturalnego kamienia, drewna, stali nierdzewnej i szkła. W projekcie uwzględniono również zewnętrzne lokale usługowe oraz dwupiętrowy parking podziemny.

Źródło: netPR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17342 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >