Dobiega końca budowa osiedla Nowe Ogrody w Poznaniu

Dobiega końca budowa osiedla Nowe Ogrody w Poznaniu

Przy ulicy Janusza Meissnera widzimy nieustające postępy na budowie. Do końca bieżącego roku zostaną ukończone wszystkie prace związane z IV etapem osiedla Nowe Ogrody. Inwestycja realizowana przez dewelopera Proxin Ogrody składa się z sześciokondygnacyjnego budynku, w których zaprojektowano 104 mieszkań, 2 lokale użytkowe, komórki lokatorskie oraz podziemną halę garażową. Czytaj dalej

 

Nowe Ogrody sukcesywnie zmieniają się i pięknieją w oczach. Elewacja czwartego budynku jest już gotowa, a prace wykończeniowe powoli zmierzają do końca. Budowa zgodnie z harmonogramem zakończy się w IV kwartale bieżącego roku – Widok IV etapu bardzo nas cieszy oraz przyszłych mieszkańców, którzy otrzymają klucze do swoich mieszkań już na początku przyszłego roku. Generalny wykonawca aktualnie zajmuje się wykończeniem drogi dojazdowej oraz elementami części wspólnych, to znaczy – nasadzeniem roślin oraz trawą. Prace nad klatkami schodowymi, mieszkaniami oraz balustradami zostały zakończone - mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.  


Dobiega końca budowa osiedla Nowe Ogrody w Poznaniu

 

Czytaj również: Domy w zabudowie szeregowej pod Poznaniem


IV etap Nowych Ogrodów to sześciokondygnacyjny budynek, w ramach którego powstały 104 mieszkania oraz 2 lokale usługowo-handlowe – Aktualnie w sprzedaży pozostało ostanie 17 lokali mieszkalnych o powierzchni od 51 do 81 mkw., w których zaprojektowano 2, 3  lub 4 pokoje – podkreśla Marlena Zapalska. Ponadto na poziomie parteru powstały komórki lokatorskie, wspólna podziemna hala garażowa oraz windy dostępne od poziomu -1. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast te na piętrze – balkony lub przestronne tarasy. Cena rozpoczyna się już od 6 750,00 zł brutto za mkw. Niewątpliwym walorem jest też wewnętrzny dziedziniec, który zostanie w sposób architektoniczny osłonięty budynkami z I, II oraz IV etapu, tym samym zapewniając bezpieczeństwo i prywatność przyszłym mieszkańcom. Natomiast dla najmłodszych mieszkańców deweloper zaprojektował 2 place zabaw.


Dobiega końca budowa osiedla Nowe Ogrody w Poznaniu

 

Czytaj również: Rozpoczyna się budowa osiedla Fama Jeżyce w Poznaniu


Deweloper jednocześnie prowadzi sprzedaż i budowę V etapu inwestycji. W ramach najnowszej części powstaje 130 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 27 do 103 mkw., 8 lokali usługowych (z możliwością prowadzenia lokali gastronomicznych), 168 miejsc postojowych oraz 40 boksów rowerowych. Finalizacja projektu planowana jest na IV kwartał 2020 roku. – dodaje Marlena Zapalska.

 

Dobiega końca budowa osiedla Nowe Ogrody w Poznaniu


Źródło: Mission PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15824 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 287

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >