Dzień Otwarty w inwestycji Malinowe Zacisze

Dzień Otwarty w inwestycji Malinowe Zacisze

Już w najbliższą sobotę, 20 czerwca na terenie inwestycji Malinowe Zacisze przy ulicy Rakowieckiej 23-25 we Wrocławiu, w godzinach 10:00 – 14:00 odbędzie się Dzień Otwarty. Czytaj dalej

 

Półmetek sprzedaży mieszkań na osiedlu

 

Wydarzenie będzie okazją do obejrzenia mieszkań, zapoznania się z najnowszą ofertą cenową oraz skorzystania z porad ekspertów w zakresie kredytowania czy urządzenia wnętrz. Organizatorem dnia jest Grupa Deweloperska Geo.

 

 

Czytaj również: BREEAM coraz bardziej popularny


Malinowe Zacisze to kameralna inwestycja, składająca się z trzech trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, znajdujących się w odległości zaledwie kilku minut od centrum Wrocławia. Inwestycja wyróżnia się spokojną okolicą,  podwyższonym standardem oraz bezpieczeństwem, jakie zapewnia dobrze ogrodzone osiedle.  Malinowe Zacisze jest urokliwie usytuowane między dwiema rzekami i terenami zielonymi. Od strony północnej płynie Odra, od południowej Oława, natomiast po stronie zachodniej i wschodniej znajdują się odpowiednio: Park na Niskich Łąkach oraz Las Rakowiecki. W okolicach przeważa niska, jednorodzinna zabudowa. W bezpośrednim sąsiedztwie Malinowego Zacisza znajduje się sklep spożywczy oraz hala sportowa i stadion „Oławka”.

 

 

Czytaj również: Apartamenty na warszawskiej Ochocie

 

Malinowe Zacisze to miejsce idealne dla osób ceniących spokój, bliskość centrum oraz oczekujących od swoich mieszkań przestrzeni. Okolica sprzyja uprawianiu sportów, takich jak bieganie, jazda na rowerze czy nawet gier zespołowych, ponieważ w pobliżu znajdują się ścieżki i hala sportowa. Dzień Otwarty będzie okazją nie tylko do obejrzenia mieszkań i urokliwej okolicy, ale również do skorzystania z porad w zakresie kredytowania – mówi  Jadwiga Sikorska – Kniter, kierownik działu sprzedaży w Grupie Deweloperskiej Geo.

 

 

Mieszkania w Malinowym Zaciszu posiadają zróżnicowaną powierzchnię – od 40 m2 do 115 m2 i liczą od dwóch do pięciu pokoi. W całej inwestycji znajduje się 61 lokali, z których w sprzedaży pozostały już tylko 33. Stolarka okienna i drzwiowa posiada podwyższony standard. Okna PCV są pięciokomorowe i obustronnie powlekane okleiną w kolorze drewna. W mieszkaniach zainstalowano także antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy C. Dla wygody klientów w budynkach zamontowano cichobieżne windy. Ceny mieszkań w inwestycji Malinowe Zacisze zaczynają się już od 5812 zł/m2.  

Źródło: corper / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15813 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 137

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >