Jaka inwestycja wakacyjna zapewnia największy zysk?

Jaka inwestycja wakacyjna zapewnia największy zysk?

Inwestowanie w nieruchomości wakacyjne to coraz częściej wybierana opcja w zakresie lokowania nadwyżki kapitału. W ten sposób zapewniamy sobie stałe dochody. Apartament sam w sobie jest lokatą oszczędnościową, często bardziej opłacalną, niż ta w banku – bezpieczniejszą i rentowniejszą. Przykładem takiej inwestycji jest projekt Nautic Park powstający w Darłowie. Czytaj dalej

 

 

Kupno apartamentu w jednej z turystycznych miejscowości zapewnia nie tylko stałe miejsce dla swoich własnych, wakacyjnych pobytów, ale także dochód z wynajmu. Zaletą jest szacunkowy zysk. W odniesieniu do Nautic Park rentowność wynosi od 5% do kilkudziesięciu procent w skali roku. Stąd można mieć pewność, że niezależnie od obłożenia turystycznego w danym roku, zysk pozostanie stabilny, bowiem wzrasta popularność polskiego morza, liczba turystów zwiększa się, a ich oczekiwanie względem standardu wynajmowanych lokali rośnie. – Biorąc za przykład Nautic Park średni przychód z jednego apartamentu każdego roku może osiągnąć nawet 6-7%. A standard, który proponujemy jest wysoki, wszyskie apartamenty zostaną wykończone pod klucz, na terenie inwestycji powstanie basen czy wygodna loggia, a do tego bezpośredni widok na Bałtyk z większości lokali zaznacza Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin Investment.


Jaka inwestycja wakacyjna zapewnia największy zysk?

 

Czytaj również: Jak znaleźć mieszkanie do wynajęcia w atrakcyjnej cenie?


Powodów, dla których warto kupić apartament wakacyjny nad morzem jest wiele. Po pierwsze, biorąc pod uwagę fakt, iż ludzie częściej podróżują (weekendowo, w różne święta), najem krótkoterminowy jest korzystną opcją z punktu widzenia inwestorów – zysk będzie znaczący nie tylko w hig sezon, ale również mid i low sezon. Po drugie, apartamenty wakacyjne to nieruchomości o wysokiej wartości rynkowej (i stale rosnącej). Po trzecie, nawet minimalny nakład pracy może zapewnić naprawdę atrakcyjny przychód pasywny. W Nautik Park, kompleksie apartamentów z widokiem na morze, przewidziano kompleksowe wsparcie operatora. Co to oznacza? To operator poszukuje najemców, dba o wygodny przebieg pobytu gości, reguluje sprawy finansowe oraz zajmuje się wysokim standardem lokalu. 


Jaka inwestycja wakacyjna zapewnia największy zysk?

 

Czytaj również: W Rumii powstaje osiedle Locus w pobliżu malowniczych lasów i nadmorskich plaż


Jaka inwestycja wakacyjna zapewnia największy zysk? Ta dobrze zlokalizowana, o wysokim standardzie wykończenia oraz wygodnym układzie pomieszczeń i przystępnym metrażu.  Projekt Proxin Investment to apartamenty z widokiem na morze. Łącznie w ramach Nautic Park powstanie 68 apartamentów – z ogródkami, tarasami lub balkonami – o zróżnicowanej powierzchni. W sprzedaży pozostały lokale o metrażu wahającym się między 45 a 83 mkw. Zostaną one wykończone w jednej z dwóch opcji pod klucz – Piasek lub Morze. Ponadto deweloper zadba o dodatkowe udogodnienia, takie jak: strefa relaksu, zewnętrzny basen, wygodne lobby oraz podziemna hala garażowa i boksy rowerowe.    


Źródło: Mission PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16715 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 146

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >