Kameralna Olszówka - nowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu

Kameralna Olszówka - nowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu

Kameralna Olszówka w dzielnicy Krzyki-Partynice stanie przy skrzyżowaniu ulic Skarbowców i Szarugi. Będzie to 3-piętrowy budynek wielorodzinny z dziedzińcem i garażem podziemnym, gdzie znajdzie się 55 mieszkań o powierzchni od 40 do 80 mkw. Mieszkania na parterze będą miały ogródki i rolety zewnętrzne, a położone wyżej – loggie i balkony z przeszklonymi balustradami. Budowa rozpocznie się na początku 2021 roku, a planowany termin zakończenia prac to trzeci kwartał 2022. Na zewnątrz zaplanowano dodatkowe miejsca parkingowe i zielone patio. Czytaj dalej

 

„Chcemy być obecni w różnych częściach Wrocławia. Od momentu debiutu na Jagodnie dynamicznie rozwijamy działalność w tym mieście i nie zamierzamy zwalniać tempa. Już teraz oferujemy setki mieszkań. Powiększamy bank ziemi i konsekwentnie wzbogacamy ofertę, tak aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zaprojektowaliśmy funkcjonalne mieszkania, które spełnią oczekiwania zarówno singli, par, jak i rodzin. Na start przygotowaliśmy oferty specjalne” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor sprzedaży i marketingu ROBYG w Warszawie i Wrocławiu.


Pomiędzy trzema parkami

Kameralna Olszówka powstanie pomiędzy trzema parkami: Południowym, Grabiszyńskim i planowanym parkiem Krzyckim. Kolejnym popularnym miejscem rekreacji w pobliżu jest Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice. Dodatkowym walorem lokalizacji jest malowniczy potok Olszówka Krzycka, od którego nazwę wzięła inwestycja.

 

Kameralna Olszówka nowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu

 

Czytaj również: Nowe mieszkania na Starym Mieście we Wrocławiu

 

„Mieszkańcy Kameralnej Olszówki będą mieli blisko nie tylko do zielonych terenów rekreacyjnych, ale także do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i przedszkoli, restauracji oraz obiektów sportowych. Krzyki to przecież piękna i kompletna dzielnica, którą wrocławianie upodobali sobie szczególnie” – dodaje Joanna Chojecka.

 

Ekologicznie i nowocześnie

W projekcie Kameralnej Olszówki są ekologiczne i nowoczesne rozwiązania, które przyniosą mieszkańcom realne oszczędności. Standardem Grupy ROBYG jest SMART HOUSE marki Keemple w cenie każdego mieszkania. To inteligentny system do zarządzania multimediami, monitoringiem i oświetleniem, dzięki któremu można m.in. zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, a tym samym wspomagać środowisko i jednocześnie obniżyć rachunki za prąd nawet o 30%.

 

Na dachu budynku zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, dające ekologiczną energię do oświetlania części wspólnych. To także sposób na niższe rachunki za prąd. Podobnie jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz budynku.

 

Tradycja i doświadczenie

Inwestycję prowadzi ROBYG WPB – marka powstała w ubiegłym roku dzięki przyłączeniu do Grupy ROBYG Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego, które może pochwalić się 60-letnią tradycją we Wrocławiu. Grupa ROBYG przejęła od WPB cztery projekty mieszkaniowe: Uroczysko na Sołtysowicach, Wojszyckie Alejki na Wojszycach, Willę nad Potokiem na Muchoborze Wielkim i Osadę Leśna Przystań na Osobowicach.

 

Kameralna Olszówka nowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu

 

Czytaj również: Mieszkania o podwyższonym standardzie na osiedlu Lokum Verde we Wrocławiu

 

Osada Leśna Przystań jest już ukończona, pozostałe projekty są w trakcie realizacji. Najbardziej zaawansowane są prace nad Willą nad Potokiem na Muchoborze Wielkim – mieszkańcy odbiorą klucze już w lutym. Na Sołtysowicach trwa budowa Uroczyska II, a niedawno rozpoczęła się budowa Uroczyska III. Pierwszy etap tego osiedla został w tym roku oddany do użytkowania. Deweloper zdecydował się rozbudowywać także osiedle Wojszyckie Alejki. Realizacja pierwszego etapu dobiega końca, ale zaplanowano jeszcze dwa kolejne.

 

Największą inwestycją Grupy ROBYG we Wrocławiu jest osiedle ROBYG Jagodno. Na Jagodnie aktualnie powstają trzy etapy, składające się w sumie z pięciu budynków wielorodzinnych oraz domów w zabudowie jednorodzinnej: szeregowych i atrialnych. Pierwsze mieszkania będą gotowe do odbioru wiosną przyszłego roku. Deweloper niedawno dodał do oferty pierwszą część nowego etapu – E.

 

Przez 19 lat działalności Grupa ROBYG sprzedała w Polsce 22 tysiące mieszkań. Obecnie w budowie ma 6500 mieszkań. Deweloperowi zaufało już 70 tysięcy klientów. W ofercie ROBYG jest obecnie 1700 mieszkań, a bank ziemi daje perspektywy na realizację ponad 17 000 lokali.

Źródło: Genesis PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16453 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 763

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >