Kamienica 176  na poznańskiej Wildzie

Kamienica 176 na poznańskiej Wildzie

Kamienica 176 to kameralny projekt, który powstał przy ulicy 28 Czerwca 1956r. Znalazło się w nim 67 lokali. Pierwsi klienci już odebrali klucze do nowych mieszkań. Miejski charakter inwestycji podkreślają jej okazałe przeszklenia. We frontowej części budynku powstały dwa lokale usługowe, dzięki czemu całość harmonijnie dopełnia pierzeję ulicy 28 Czerwca 1956r. i wnosi nieco nowoczesności w istniejącą w tym miejscu tkankę miejską. Czytaj dalej

 

Poznański deweloper Virke uzyskał pozwolenie na użytkowanie swojej kolejnej inwestycji w dzielnicy Wilda.


Kamienica 176 na poznańskiej Wildzie


 – Wilda to jedna z historycznych dzielnic Poznania, która w ostatnich latach przeżywa prawdziwy rozkwit i jak magnes przyciąga nowych mieszkańców. To tylko jeden z powodów, dla których po raz kolejny zdecydowaliśmy się realizować projekt w tej lokalizacji. Kamienica pod numerem 176 została bardzo dobrze przyjęta ze względu na atrakcyjną strukturę mieszkań, nowoczesny projekt i dobre położenie. – mówi Agata Kaczmarek z firmy Virke. – Choć to kameralny projekt, to dzięki niemu przekroczyliśmy pulę 500 mieszkań wybudowanych w Poznaniu. Aktualnie przygotowujemy się do kolejnej realizacji w stolicy Wielkopolski – dodaje. W tym miejscu warto wspomnieć, że za poprzedni swój projekt na Wildzie, przy ul. Przemysłowej  33, deweloper otrzymał nominację do Nagrody Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro za najlepszą realizację architektoniczną w Poznaniu.


Kamienica 176 na poznańskiej Wildzie

 

Czytaj również: Mikroapartamenty - nowe mieszkania nie tylko dla studentów


Za projekt Kamienicy nr. 176 przy ulicy 28 Czerwca 1956r. odpowiada biuro architektoniczne Ultra Architekci, a generalnym wykonawcą inwestycji była spółka Virke. W kameralnym śródmiejskim budynku znalazło się 67 mieszkań dostępnych w wersjach od 29 do 76 m kw. Widoczna od frontowej strony ulicy nowoczesna kamienica z lokalami usługowymi w parterze to tylko ułamek realizacji. Całości projektu dopełnia wewnętrzy dziedziniec, na którym ulokowana jest dalsza cześć budynku z kolejnymi mieszkaniami. Takie rozwiązanie oferuje mieszkańcom zieloną, spokojną enklawę w centrum miasta. Warto też zaznaczyć, że na poziomie 0 oraz -1 frontowego budynku znajduje się hala garażowa. Obecnie w śródmieściu Poznania nabiera to kluczowego znaczenia w związku z poszerzeniem od początku lutego strefy płatnego parkowania. 


Kamienica 176 na poznańskiej Wildzie

 

Czytaj również: Szkolenia z nieruchomości. Dobry krok przed pierwszymi inwestycjami


Virke od lat realizuje projekty w stolicy Wielkopolski. Na swoim koncie deweloper ma zarówno inwestycje w ścisłym centrum przy ul. Mylnej, jak i osiedle przy ul. Mogileńskiej, na którym powstało przeszło 250 lokali mieszkalnych.


Kamienica 176 na poznańskiej Wildzie

Źródło: PR4You / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16543 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >