Nowa  inwestycja mieszkaniowa Copernicus Park w centrum Słupska

Nowa inwestycja mieszkaniowa Copernicus Park w centrum Słupska

Firma SGI Baltis rozpoczęła nową inwestycję mieszkaniową w centrum Słupska. Copernicus Park to nowoczesny budynek o całkowitej powierzchni użytkowej 17 723 mkw, w którym znajdzie się łącznie 180 mieszkań. Planowane zakończenie pierwszego etapu inwestycji przewidziane jest na III kwartał 2012 roku, a wartość całego projektu to blisko 40 mln zł. Czytaj dalej

Przy ul. Mikołaja Kopernika, między ulicami Podchorążych i Tramwajową, w samym centrum miasta powstaje nowoczesny, funkcjonalny budynek mieszkalny – Copernicus Park. Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach. W pięciopiętrowej zabudowie powstanie łącznie 180 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 39 do 98 mkw oraz tyle samo miejsce parkingowych zlokalizowanych w podziemnym garażu i na terenie osiedla. Autorem koncepcji projektu inwestycji jest uznany inż. arch. Andrzej Poźniak.

 

Teren osiedla będzie zamknięty, a jego bezpieczeństwo zapewni całodobowy monitoring. Wewnątrz zaplanowano tereny zielone oraz plac zabaw wyposażony w urządzenia rekreacyjne. Dziedziniec będzie osłonięty budynkami, co nada mu bardziej kameralny charakter. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną także liczne ławki oraz przestronne chodniki.  

 

W bliskiej odległości od osiedla roztaczają się tereny zielone położone bezpośrednio nad rzeką Słupią. Tereny te zachęcają do rodzinnych pikników, spacerów ze zwierzętami oraz uprawiania sportów. Ich atrakcyjność dodatkowo podkreśla położenie wokół Stawu Łabędziego. W pobliżu osiedla znajdują się ponadto placówki opieki medycznej, apteki oraz szkoła podstawowa, gimnazjum, poczta i lokale usługowe, w tym liczne restauracje.

 

 


„Copernicus Park to inwestycja stworzona z myślą o wymagających Klientach, którzy pragną połączyć wygodę mieszkania w centrum miasta z bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych, sprzyjających spacerom, uprawianiu sportu czy też odpoczynkowi” – podkreśla Grzegorz Kawecki, Wiceprezes SGI Baltis. „Inwestycję wyróżniać będzie bardzo dobra lokalizacja, wysoka jakość użytych materiałów i standard wykończenia, ale także atrakcyjna cena dostosowana do aktualnych warunków rynkowych” – dodaje Wiceprezes Kawecki.Do wykończenia zewnętrznej elewacji budynku użyty zostanie tynk mineralny oraz cegła klinkierowa. Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w wejściowe drzwi PORTA oraz drewniane okna. Nowopowstający budynek będzie też w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie inwestycji przewidziano ponadto lokale handlowe i usługowe z dostępem od ulicy Tramwajowej.

 

 

Źródło: On Board / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17353 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >