Osiedle z widokiem na Stare Miasto

Osiedle z widokiem na Stare Miasto

Osiedle Nowy Przylądek jest gotowe na przyjęcie mieszkańców. Inwestycja przy ul. Północnej 6 w Lublinie uzyskała prawomocną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie. Obecnie w sprzedaży są ostatnie, wolne mieszkania. Czytaj dalej

 

Kameralne osiedle położone jest na skarpie, z której rozciąga się widok na Stare Miasto. W dwóch budynkach z windami powstało 51 mieszkań, od jedno- do czteropokojowych. Każdy lokal stanowi przemyślany projekt z czytelnie wydzieloną strefą dzienną i nocną, co zapewni komfort użytkowania i poczucie prywatności.

 

 

Czytaj również: W sierpniu 2014 roku rusza budowa nowoczesnego biurowca w Krakowie

 

Nowy Przylądek to osiedle zamknięte, wyposażone w całodobowy monitoring. Do środka prowadzi oryginalna, kuta brama z ażurowym dekorem, wykonana na specjalne zamówienie dla tej inwestycji. Wewnętrzne zielone patio, przestrzeń wspólna dla mieszkańców, zaprojektowane jest w układzie tarasowym. Brukowanymi alejkami dochodzi się do drzwi poszczególnych klatek schodowych. Pod budynkami znajduje się dwupoziomowy garaż podziemny.

 

Czytaj również: Wola Park rozpoczyna rozbudowę obiektu

 

Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Fiszer Atelier 41, prowadzona przez prof. Stanisława Fiszera, który ma na koncie m.in. takie realizacje jak Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie czy renowacja Arkad Kubickiego w Zamku Królewskim.

Źródło: Romedia / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17307 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >