Pęknięta rura, zepsuta lodówka, awaria auta – możesz zażegnać kryzys dzięki pożyczce online

Pęknięta rura, zepsuta lodówka, awaria auta – możesz zażegnać kryzys dzięki pożyczce online

Nagła awaria może poważnie nadszarpnąć domowy budżet. Sposobem, by temu zapobiec, jest szybkie pozyskanie dodatkowych środków. To możliwe dzięki szybkim pożyczkom online, które dają dostęp do gotówki nawet w kilkanaście minut.

Jak szybko można wziąć pożyczkę przez Internet? Kiedy pieniądze są na koncie?

W awaryjnych sytuacjach, jak pęknięta rura czy zepsuta lodówka, liczy się czas działania, by naprawić szkody i przywrócić stan pierwotny. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez niektórych sprzętów i na szczęście nie trzeba sprawdzać, jak to jest w praktyce. Wystarczy wziąć szybką pożyczkę online i zażegnać kryzys.

 

Pęknięta rura, zepsuta lodówka, awaria auta – możesz zażegnać kryzys dzięki pożyczce online

 

Jedną z największych zalet pożyczek przez Internet jest tempo, w jakim pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy. Niektóre portale pożyczkowe, np. Moneyman.pl, rozpatrują wniosek o pożyczkę nawet w kilka minut, a kolejnych kilka minut zajmuje przelanie środków. Warto jednak wziąć pod uwagę, że godziny pracy pożyczkodawców są ograniczone, a tylko w tym czasie rozpatrywane są wnioski.

 

Czytaj również: Czym jest refinansowanie pożyczki?

 

Dodatkowo osoba wnioskująca o pożyczkę nie musi wychodzić z domu, by mieć dostęp do takich dodatkowych pieniędzy. Wystarczy wejść na stronę pożyczkodawcy, wybrać kwotę i okres spłaty, a następnie wypełnić wniosek i potwierdzić dane przy użyciu bankowości elektronicznej. Wtedy wniosek trafia do rozpatrzenia.

 

Czy szybka pożyczka może być na tyle wysoka, by uratowała w razie awarii?

Usunięcie nagłej awarii może być kosztowne, ale jest konieczne. Dlatego warto najpierw oszacować, ile potrzeba na zażegnanie kryzysu. Naprawa zepsutych sprzętów domowych może kosztować kilkaset złotych, ale kupno nowych to wydatek od 1000 złotych wzwyż. Z kolei koszty naprawy samochodu zależą nie tylko od tego, co się zepsuło, ale i od kosztów robocizny, które mogą być bardzo wysokie. Na naprawę auta można wydać nawet kilka tysięcy złotych.

 

Dokładnie można obliczyć natomiast koszty remontu po zalaniu mieszkania. Wymiana podłogi, mebli i malowanie ścian powinny być poprzedzone osuszaniem (można wypożyczyć przemysłowy pochłaniacz wilgoci). Doprowadzenie zalanego mieszkania do stanu używalności to wydatek nawet kilkunastu tysięcy złotych, a na najpilniejsze prace trzeba wydać około 4000 złotych.

 

Tylko nieliczni pożyczkodawcy oferują pożyczki w wysokości kilku tysięcy złotych nowym klientom. Do tej grupy należy marka Moneyman.pl. W portalu nowi klienci mają dostęp do sumy 4000 złotych, a stali klienci mogą liczyć nawet na 7000 złotych. Co więcej pożyczkę u tego pożyczkodawcy można spłacać w ratach.

 

Czytaj również: Czy wykończenie mieszkania można wliczyć w kredyt hipoteczny?

 

Źródło: artykuł we współpracy z Moneyman.pl / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18100 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 155

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >