Powstają domy i mieszkania na osiedlu Zacisze pod Poznaniem

Powstają domy i mieszkania na osiedlu Zacisze pod Poznaniem

W podpoznańskich Komornikach trwają prace w ramach inwestycji Osiedle Zacisze. Powstają zarówno domy o powierzchni ponad 100 m kw., jak i mieszkania o mniejszym metrażu. Zakończenie prac w ramach I etapu zaplanowano na koniec bieżącego roku. Czytaj dalej

 

Budowane Osiedle Zacisze wyróżnia się niską zabudową jednorodzinną, co oznacza, że komponuje się ze spokojną okolicą Komornik. Inwestycja została podzielona na etapy, w ramach których powstaną m.in. przestronne domy szeregowe, bliźniacze oraz mieszkania. Aktualnie najbardziej zaawansowane są prace przy ulicy Krokusowej, gdzie niemal gotowy jest szereg 8 domów o powierzchni 130 m kw. Trwają prace związane z elewacją. 


Powstają domy i mieszkania na osiedlu Zacisze pod Poznaniem

 

Czytaj również: Kamienica po modernizacji na poznańskich Garbarach

 

Na podobnym stopniu zaawansowania jest 10 budynków z 20 lokalami o powierzchni 52 i 72 m kw. Budowlańcy ocieplają kolejne budynki i montują elementy elewacji między oknami, wykonane z estetycznej płytki z drewna. Jak podkreśla Elżbieta Sobierajska z biura Poz Inwest, architektura, obok zróżnicowanej oferty, to priorytet w tej inwestycji. – Proponujemy zróżnicowane metraże. Do dyspozycji naszych klientów będą 3-pokojowe, parterowe mieszkania  z ogrodem i miejscem postojowym w cenie, a także nieco bardziej przestronne lokale na piętrze, o powierzchni 72 m kw. Do nich będą przynależeć dwa miejsca parkingowe - jedno w garażu, drugie przed garażem.- mówi Elżbieta Sobierajska. Budowa tej części osiedla zakończy się jeszcze w tym roku, a w sprzedaży pozostaje ostatni lokal 72 m kw. 


Powstają domy i mieszkania na osiedlu Zacisze pod Poznaniem

 

Ulica Liliowa zyska nowe domy

Równolegle do ulicy Krokusowej powstaje podobny zespół budynków, w którym znajdą się łącznie 24 mieszkania – także na dwóch poziomach. Na tym etapie gotowe są mury parteru oraz piętra. Ponadto przy ulicy Liliowej deweloper rozpoczął budowę nowych domów bliźniaczych, 120,95 i 121,53 m kw. Każdy posiada garaż, dodatkowe miejsce postojowe oraz ogród o powierzchni od 150 do aż 420 m kw. Na terenie osiedla takich domów powstanie docelowo 20. Planowany termin zakończenia I etapu to IV kwartał 2020 roku.

 

Marka przedmieść i… dewelopera

Warto nadmienić, że Komorniki, położone 5 km od granic Poznania, to jedna z najlepszych lokalizacji na przedmieściach. Potwierdza to wybór wielu osób szukających własnego lokum, ponieważ gmina ma dodatni współczynnik migracji ludności. Okolica wyróżnia się niską zabudową, pełnym zapleczem handlowo-usługowym, szeroką ofertą edukacyjną i bliskością Wielkopolskiego Parku Narodowego. Kolejnym argumentem jest marka dewelopera - Poz Inwest to blisko 20 lat działalności w branży deweloperskiej, a osiedle w Komornikach rozwija z sukcesami od 2015 roku.

 

Czytaj również: Mieszkanie w formule colivingu - czym się charakteryzuje ten nowy trend w nieruchomościach


Powstają domy i mieszkania na osiedlu Zacisze pod Poznaniem
Źródło: Mission PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17975 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 113

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >