Wilanów: mieszkania pełne atutów

Wilanów: mieszkania pełne atutów

Gdy ktoś w stolicy szuka mieszkania, Wilanów okazuje się w większości przypadków jedną z najciekawszych dzielnic. Niezależnie, czy poszukującym jest singel, młode małżeństwo, duża rodzina z dziećmi czy emeryci. Mieszkania na Wilanowie oferują korzyści właściwie każdemu, bo nowe osiedla w tej dzielnicy są jednocześnie dobrze skomunikowane z resztą miasta, a jednocześnie dają ciszę i spokój. W dodatku wokół pełno terenów zielonych. Czytaj dalej

 

Warszawski Wilanów cieszy się rewelacyjną opinią wśród mieszkańców i to całkowicie zasłużenie. Dzielnica jest bardzo przyjazna do życia zarówno dla młodych, lubiących nowoczesne, estetyczne i nieprzeciętne miejsca, jak i dla rodzin z dziećmi, które doceniają sprawną infrastrukturę miejską, liczne sklepy oraz bogatą ofertę oświatową i edukacyjną. Dlatego sprzedaż mieszkań w Wilanowie nie słabnie, a developerzy robią wszystko, aby nadążyć za zainteresowaniem kupujących.

Wilanów: mieszkania pełne atutów


Świeże oferty - mieszkania na sprzedaż w Wilanowie

Aktualnie mieszkania na sprzedaż w Wilanowie znajdziemy m.in. w inwestycjach Wilania (Polnord), Royal Residence (Robyg), Infinity Wilanów (Dor Group), czy K2 Residential. Developerzy dbają o wysoki poziom swoich ofert od samego początku procesu planowania osiedli. Projekty są dostosowane do nowoczesnego charakteru dzielnicy – budynki są po prostu ładne, dobrze rozplanowane i wyposażone we współczesne rozwiązania. Stacja ładowania pojazdów elektrycznych, klub malucha, siłownia – developerzy na Wilanowie prześcigają się w pomysłach. Klienci mogą przebierać w dobrych ofertach.

 

Wilanów: miasto, czy przedmieścia?

I tak Wilania została zlokalizowana w głębi Miasteczka Wilanów, skąd łatwo dostać się do centrum autobusem miejskim 522, a do metra 217. Zaletą tej oferty jest na pewno bliska odległość do placówek oświatowych - zarówno publicznych, jak i prywatnych międzynarodowych. Wilania zapowiada się jako kameralne osiedle kilku niskich bloków ze sporą strefą zieloną. W każdym z nich będzie po 30 mieszkań. Niezłe dla rodzin z dziećmi i wszystkich, którzy oczekują spokojnej, zielonej okolicy.

 

Royal Residence zapowiada się to coś dla ludzi, którzy cenią sobie bliskość restauracji, kawiarni i sklepów. ul. Sarmacka to takie małe centrum Miasteczka Wilanów, więc jeśli tego potrzebujesz, jeśli szukasz miejskich rozrywek, mieszkając nieco na uboczy, to dobrze trafiłeś. Tu znajdziesz wszystkie potrzebne na co dzień sklepy i tu wyjdziesz na kawę lub piwo po pracy. To tu tętni życie miejskiego osiedla. Na początek oferta obejmuje ok. 130 mieszkań, ale już planowane są kolejne etapy.

 

Mieszkanie na Wilanowie od developera

Propozycja Infinity Wilanów od Dor Group z kolei to miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój i odpoczynek, ale też pracę w energicznym i pełnym werwy sąsiedztwie. Stąd blisko na spacer, na przejażdżkę konną do stadniny koni, jak również do pobliskiej szkoły i przedszkola. Nowe mieszkania na Wilanowie od developera Dor Group są dobrze wkomponowane w otoczenie i zgodne ze stylistyją całego Miasteczka Wilanów. Tuż obok są także renomowane szkoły prywatne, jak również szpital Medicover. Stąd też blisko do Pałacu w Wilanowie na weekendowe spacery oraz do Konstancina obfitującego w miejsca do rekreacji, zakupów, odpoczynku, odkryć kulinarnych i sportu. Miejsce wprost uniwersalne, świetne dla rodzica z dzieckiem, dla singla, dla właściciela psa i każdego, kto ceni sobie połączenie miasta z przedmieściem.

 

Wilanów: mieszkania pełne atutów

 

Czytaj również: Zakończyła się budowa Central Point - najlepiej zlokalizowanego wieżowca stolicy


Oferta K2Residential to coś dla zmęczonych miastem. Jeśli szukasz ciszy, spokoju i lubisz swoje cztery kąty, to ta inwestycja może okazać się dla Ciebie trafiona. To tu docenisz brak hałasu samochodów i zgiełku miasta. Stąd blisko nad Wisłę, duże tereny do spacerów z psem lub we dwoje. Tu docenisz ciszę i bliskość natury. Ale również docenisz tę okolicę będąc rodzicem małego dziecka. Jest plac zabaw i jest przyroda do odkrywania.

 

Przed zakupem mieszkania zarówno na rynku wtórnym, jak i od developera, warto sprawdzić dokładnie umowę, choć standardy w przypadku nowych mieszkań, w ostatnich latach bardzo poszły w górę. Jeśli chcemy mieć pewność, że umowa nie zawiera wad prawnych, najlepiej skorzystać z usług kancelarii specjalizującej się w obsłudze nieruchomości.

 

Dzielnica Wilanów, mieszkania na sprzedaż w tej lokalizacji to doskonały wybór zarówno dla tych, którzy myślą o stabilnej inwestycji na lata, jak i dla tych, którzy myślą o szybkiej inwestycji. Różnorodność mieszkań na sprzedaż, Wilanów jako młoda dzielnica, to aktualnie mocne atrybuty tego miejsca na mapie sprzedaży mieszkań w Wilanowie i całej Warszawie. Warto przyjrzeć się temu, co w tej chwili mają w ofercie developerzy.

 

Czytaj również: Top 3 agencje nieruchomości z Warszawy

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 282

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >