Zakończenie inwestycji - Rezydencja Warecka - Ruszył kolejny etap sprzedaży luksusowych apartamentów

Zakończenie inwestycji - Rezydencja Warecka - Ruszył kolejny etap sprzedaży luksusowych apartamentów

Rezydencja Warecka to stylowa kamienica nawiązująca do najlepszych wzorów z okresu międzywojennego. Doskonała i kameralna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, w bardzo cichym i spokojnym otoczeniu, pomiędzy Placem Powstańców Warszawy a Nowym Światem, zapewnia dogodną komunikację oraz możliwość korzystania z uroków Warszawy (Trakt Królewski).


Bezpośrednim Inwestorem Rezydencji Warecka jest Delta Universal Properties Management Sp. z o.o. S.K.A., spółka wchodząca w skład grupy inwestycyjno-deweloperskiej Universal Properties założonej w 2001 roku.
Dotąd Spółka realizowała głównie obiekty komercyjne, przede wszystkim dla bardzo wymagającego klienta, jakim jest sektor bankowy m.in.: Bank Zachodni WBK S.A., PKO Bank Polski S.A., PEKAO S.A., ING Bank Śląski S.A., Bank Gospodarstwa Krajowego S.A.
 
Universal Properties rozpoczęła inwestycję Rezydencja Warecka w czerwcu 2006 roku. Budynek został uznany przez specjalistów za jedną z najciekawszych architektonicznie inwestycji realizowanych obecnie w Warszawie.  Głównym architektem projektu jest Krzysztof Wolski z Pracowni Architektonicznej ARTINEX. Generalnym Wykonawcą inwestycji Rezydencja Warecka była  HYDROBUDOWA – 6 S.A. Grupa Bilfinger Berger. Za projekt i wykonanie elewacji odpowiedzialna była mgr inż. architekt Anna Rostkowska z Pracowni Architektoniczno-Konserwatorskiej PROART, z kolei za projekt wnętrz  powierzchni wspólnych mgr inż. architekt Anna Wolska.

Zgodnie z harmonogramem, z początkiem listopada br. inwestycja została zakończona i oddana do użytku. Filozofia sprzedaży, przyjęta przez Inwestora, zakłada pokazywanie potencjalnym Klientom gotowego produktu, tak aby mogli oni obejrzeć kamienicę, w której od razu można zamieszkać. W chwili obecnej ruszył kolejny etap sprzedaży tej unikalnej na rynku warszawskim inwestycji. Zainteresowanie Rezydencją Warecka jest bardzo duże – po krótkim czasie sprzedano ponad 2/3 mieszkań.  Z 28 apartamentów w ośmiokondygnacyjnym  budynku o pięknej architekturze zostało 11 lokali o powierzchni od 65 m kw do 141 m kw. Cena za m kw wynosi od 16.500 do ponad 20.000 zł brutto.

Rezydencja Warecka znajduje się w rejonie będącym pod opieką konserwatora zabytków. Fasada budynku, zewnętrzne i wewnętrzne materiały i elementy wykończeniowe, pomieszczenia recepcyjne, powierzchnie wspólne oraz windy nawiązują stylistyką do eleganckich śródmiejskich kamienic z okresu międzywojennego. Deweloper zastosował najwyższej klasy materiały: kamień naturalny: marmur włoski i granit (posadzki),  okładziny ścienne ze szlachetnych gatunków drewna,  sztukaterie na ścianach i sufitach, drewniane okna, angielskie tapety, włoskie oprawy oświetleniowe z alabastru. Ponadto w budynku zapewniono całodobową ochronę i monitoring obiektu oraz parkingi podziemne. Rozważane jest wprowadzenie dodatkowych usług typu concierge, których zakres  uzgodniony zostanie z przyszłą wspólnotą mieszkaniową. Nowoczesne wyposażenie techniczne i wysoki standard wykończenia zapewniają doskonałą lokatę kapitału, a przy tym prestiż i satysfakcję jej przyszłym właścicielom.

Rezydencja Warecka, fot. Arur Krutowicz

Źródło: Kostrzewa PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Stalowe hale Liczba postów: 502 Grupa: Innowacje w... Uważam, że hale stalowe są przede wszystkim miejscem, w którym odbywa się handel sklepów o dużej powierzchni. Takie hale można też bardzo szybko postawić, a wię...
  • Projekt hali magazynowej Liczba postów: 89 Grupa: Innowacje w... Dużo z tego wątku się dowiedziałem. Ta wiedza na pewno bardzo mi się przyda. ________________________________ ____________________ zaproszenia ślubne glamour
  • Handel fotowoltaiką Liczba postów: 2 Grupa: Innowacje w... podpinam się pod pytanko
  • Budowa hali Liczba postów: 211 Grupa: Innowacje w... Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z tym artykułem "najpopularniejsze gatunki stali" https://www.metalopedia.pl/artykul/najpo pularniejsze-gatunki-stali-12...
  • Jesienne dekoracje Liczba postów: 2 Grupa: Innowacje w... super linki :)

Kalkulator zużycia materiałów do budowy sufitów podwieszanych

Społeczność budnet.pl ma już 17342 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >