Brać kredyt i budować czy wynajmować?

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

26 października 2015, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli się nie ma działki to lepiej kupić fajne, większe mieszkanie. Na przykład na Osiedlu Ostródzka: http://www.osiedleostrodzka.pl/ to bardzo fajny deweloper, który robi fajne promocje. Na przykład teraz można dostać gratis wykończenie mieszkania, pokrycie kosztów notarialnych i jeszcze kilka innych rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2015, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

co by się nie zrobilo pamiętajmy zawsze jak ważne jest ubezpieczenie mieszkania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2015, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik adrejmazzik napisał: Jeśli się nie ma działki to lepiej kupić fajne, większe
mieszkanie. Na przykład na Osiedlu Ostródzka: http://www.osiedleostrodzka.pl/ to bardzo
fajny deweloper, który robi fajne promocje. Na przykład
teraz można dostać gratis wykończenie mieszkania,
pokrycie kosztów notarialnych i jeszcze kilka innych
rzeczy.


Właśnie oglądałem sobie plany tego Osiedla Ostródzka, mają bardzo funkcjonalne mieszkania. Trochę zajmuję się taką tematyką i właśnie widzę, że w ciekawy sposób można takie mieszkania zaaranżować. Spośród różnych warszawskich osiedli to właśnie najbardziej mi się podoba pod względem funkcjonalności.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2015, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Mówi się, że każdy facet powinien postawić dom, zasadzić drzewo bla, bla bla.. w rzeczywistości jest tak, że każdy chciałby być na swoim. Zastanów się czy wynajmując mieszkanie (płacisz czynsz+opłatę dla właściciela) nie spłacasz tak jakby kredytu którego nie wziąłeś? Zależy też o jakim mieszkaniu mowa.. Poza tym może być ciasne, ale byle było własne.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2015, 05:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem zdania, że lepsze ciasne ale własne, i lepiej zaciągnąć już ten kredyt na 20 lat, ale spłacać swoje, niż komuś dokładać się do kredytu, a w większości przypadków niestety tak jest. Teraz jak weszły te nowe przepisy o zakupie mieszkań z rynku wtórnego w ramach progrmau MDM, warto odwiedzić doradcę finansowego, który na pewno udzieli infomacji i wsparcia podczas załatwiania kredytu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2016, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Dołączę się do tych wszystkich z Państwa, którzy myślą podobnie jak ja! Lepiej wziąć kredyt mieszkaniowy niż całe życie płacić czynsz za wynajem. Wynajmowałem jeden pokój w trzy pokojowym mieszkaniu! Płaciłem przez 6 lat po 950 zł miesięcznie czynszu ale w końcu się zmobilizowałem. Znalazłem nowe, przestronne dwu pokojowe mieszkanie (49 mkw), wybrałem atrakcyjnie oprocentowany kredyt mieszkaniowy na http://www.get-money.pl/oferta/kredyty/kredyt y-mieszkaniowe-hipoteczne i mieszkam już na swoim. Miesięcznie spłacam po 1107,19 zł. Kwota jest więc porównywalna do tej, którą płaciłem za czynsz. Fakt, że jeszcze przez 19 lat będę spłacał ten kredyt mieszkaniowy, ale mieszanie jest już moje. Uważam więc, że opcja: mieszkanie na kredyt jest bardziej opłacalna.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2016, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele cennych porad odnośnie kredytów oraz oferty pożyczki znajdziecie tu Kredyt123 porady . Warto zajrzeć aby ustrzec się przed podstawowymi błędami .

Ten post był edytowany przez ewelina546 dnia: 20 czerwca 2016, 17:20
Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zauważyć, że program 500 plus też pomaga w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Pieniądze otrzymane w ramach tej akcji można wydać na bieżące potrzeby, ale także pod tym kątem. Dlatego jeśli rozważamy zagadnienie 500 Plus a rynek mieszkaniowy, to trzeba zaznaczyć, że dodatek wpłynie pozytywnie na stan finansów wielu rodzin, które będą miały szansę pokusić się o kredyt w banku i kupić nowe mieszkanie. Więcej informacji na naszej stronie: http://www.dopoznania.pl/warszawa/pl/kredyty_ 500_plus_pozwoli.html.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2016, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowe mieszkania w Gdańsku posiadają bardzo ciekawą ofertę dla takich rodzin. To prawda, wiele z nich które dotychczas nie mogły sobie pozwolić na własne mieszkanie teraz może coś wynająć albo pokusić się o kredyt. Wydaję mnie się, że sklepy też będą maiły większy obrót, a co za tym idzie wzrośnie PKB naszego kraju.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2016, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja moge polecic dobra i sprawdzona wyszukiwarke i porownywarke kredytow, a mianowicie: https://www.centrumpozyczek360.pl/. Dzieki temu, ze w jednym miejscu mamy setki roznych ofert, mozna wybrac najkorzystniejsza z nich, oszczedzajac w ten sposob nasze pieniadze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 437

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >