Co aktualnie czytacie?

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

24 kwietnia 2018, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja teraz wróciłam do starej i dobrej lektury "Mały książe" ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2018, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja teraz kończę nową książkę z serii Gwiezdnych Wojen

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2018, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeważnie czytam różne sensacje, thrillery, czy kryminały. Aktualnie kończę "Na północ od Okinawy" i mogę polecić - w książce wiele się dzieje, a akcja wciąga. Sporo tu fachowych opisów, ale napisanych zrozumiałym dla laika językiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2018, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytam często i dużo, od książek publicystycznych, po zwyczajne powieści, głównie bestsellery, ale i mniej znane pozycje. Z nowości mogę zarekomendować powieść "Relacja Rodzinna" - to polska powieść, ale na światowym poziomie, czyta się dobrze i szybko, akcji w niej nie brakuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2018, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli planujecie zainwestować trochę pieniędzy, to powinniście przeczytać "Skazani na zyski" Piotra S. Wajdy. To książka o tym, jak inwestować mądrze i bezpiecznie, świetny poradnik dla inwestora, przestroga przed nieracjonalnym gospodarowaniem swoimi pieniędzmi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2019, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Z kilku poradników jakie ostatnio czytałam, mogę polecić kobietom "Lifting bez skalpela. Trening mięśni twarzy" - autorka przedstawia proste, ale skuteczne metody na poprawę wyglądu, sama stosowała te metody i udoskonalała przez lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2019, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Na ogół czytam fantasy, ale czasami też romanse i książki o tematyce religijnej, choćby "Słyszę pani szanowny but? O miłości poza czasem i przestrzenią..." - dość niewinna literatura, można powiedzieć drobna i czuła, świetnie trafia w sedno rozmaitych problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2022, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Aktualnie czytam książkę "Pozytywna dyscyplina" Polecam szczególnie wszystkim rodzicom i nauczycielom :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2022, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik hektorr89 napisał: Co aktualnie czytacie? Jaką książkę możecie polecić?


Ja wpadłam na tę książkę https://literackigps.pl/autor/krzysztof-potac zala/ i bardzo polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2022, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

I believe that Litecoin cryptocurrency is the future world payment system. For Litecoin it will be possible to fly into space. But I don't have the money to buy it myself. Please give me Litecoin.

My Litecoin address:
LiFRfuM3jcJVXBLk19gVA8Lh1ukdP7Wngs

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Hobby - książki Liczba postów: 200 Grupa: Pasje forum... Uwielbiam czytać książki i mogę śmiało powiedzieć, że jest to moje hobby, bardzo często po nie sięgam. Udało mi się ostatnio skończyć czytać książkę https://vid...
  • Darmowe ogłoszenia w internecie Liczba postów: 10 Grupa: Pasje forum... Zespół redakcyjny Szukamy.pl składa się z pasjonatów, których celem jest dostarczanie czytelnikom najbardziej wartościowych i rzetelnych treści. Redaktorzy i au...
  • Gdzie zamówić catering dietetyczny ? Liczba postów: 153 Grupa: Pasje forum... Rozważam wypróbowanie diety pudełkowej do 30 zł za dzień, oferowanej przez Paczka Smaku https://paczkasmaku.pl/ i jestem ciekawa, czy posiłki są zarówno smaczne...
  • Wasze pasje Liczba postów: 82 Grupa: Pasje forum... Lokalne media odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu opinii publicznej, dostarczając rzetelnych informacji i umożliwiając mieszkańcom wyrażanie swoich poglądów...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 441 Grupa: Pasje forum... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli potrzebujecie porady androloga, gastroenterologa, urologa lub reumatologa, to pole...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >