Co na podjazd?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

23 lipca 2010, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym zrobić ładny podjazd do domu. Jest on dosyć duży i puki co jest to sam piach. Myślę o ułożeniu jakiejś kostki czy innej nawierzchni. Co radzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2010, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że na taki podjazd wystarczy zwykła kostka brukowa. Często widuję że na podjazdach ludzie układają taką ażurową i w środku sieją trawę. Naprawdę ładnie to wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2010, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Na taki podjazd przeważnie stosuje się kostkę betonową, granitową i płyty ażurowe (te z trawą w środku :wink: ). Mnie osobiście najbardziej podoba się kostka granitowa, ale co kto lubi.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2010, 23:39

Zgadzam sie: good 0 bad

no kosta ażurowa i trawa ładnie się komponują. sam mam taki podjazd:D

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2010, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Podjazd z kostki może być dużym atutem. Libet na przykład razem z materiałem oferuje usługę indywidualnego projektu nawierzchni. Można „zaszaleć”. Za to kostka ażurowa obsiana trawą to prosty ale zawsze gustowny zielony podjazd.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2010, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jestem za kostką brukową. Tylko jedna sugestia - dałem się namówić na kolor "melanż" - w sklepie, jak pokazują wzornik - super, kolorowe to i ładne, a jak przywożą palety z materiałem, trzeba kłaść, to okazuje się, że większość jest jednakowa - np. czerwona.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2010, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Technologia produkcji kostki w kolorze „melanż” lub colormix (Libet) raczej uniemożliwia wyprodukowanie jednobarwnych. Kilka barwników dodawanych na etapie tzw. zasypu betonowego jest nierozmieszana. Czerwony jest rzeczywiście kolorem dominującym w tym typie kostki, ale czy problem jednakowego koloru nie wystąpił na etapie układania. W przypadku melanży niektórzy brukarze nie zachowują obowiązku mieszania kostek z kilku palet. Efektem są jednobarwne „plamy” koloru na gotowej nawierzchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2010, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

No zgadzam się w 100% że najlepsza na podjazd jest kostaka brukowa, uważaj tylko żeby Ci olej nie wyciekł z samochodu bo wtedy zostanie nieładna plama bardzo trudna a wręcz nierealna do zmycia

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2010, 00:54

Zgadzam sie: good 0 bad

a co polecasz zamiast kostki na czym plama od oleju samochodowego nie zostanie?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2010, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

to jedz do warsztatu i wymien miske albo uszczelke pod glowica!
a nie negujesz kostke na podjazd! co to za tok myslenia!
trawy po srodku nie proponuje uciazliwe to jest z czasem choc moze ladnie wygladac.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 268

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >