Czy warto montowac rolety zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 lutego 2009, 08:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy naprawdę warto je montować? Czy jest jakiś inny lepszy sposób zabezpieczenia przed nadmierną ilością wpadającego światła do pomieszczenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2009, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Rolety zewnętrzne jakie najczęściej dziś sie spotyka to rolety antywłamaniowe. Montowanie ich tylko dlatego że razi słoneczko, jest powiedziałbym, jak ruszanie z granatnikiem na komary :D Znacznie lepiej sprawdzają się rożnego rodzaju żaluzje albo wewnętrzne rolety materiałowe. Dodatkowo wewnętrzne rolety materiałowe mają tę zaletę, że oferuje się w je bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, więc łatwo je dobrać do wnętrza każdego koloru i stylu.
W każdym z wymienionych wypadków potrzebujesz jednak majstrów, którzy wykonują takie usługi. Dobrych ekspertów od okien znajdziesz na stronie fachowaekipa.pl
Mnie zrobili właśnie te rolety materiałowe i jestem bardzo zadowolony
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2009, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Cze,
Jak u mnie w domu nastały prace wykończeniowe , to tez się zastanawiałem: żaluzje czy firany. I wybrałem rolety takie o jakich była mowa w poprzednim poście i jestem z nich bardzo zadowolony. Ja też polecam. Rolety rulez!!!! :D

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2009, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram nie jest to dobrym sposobem. Lepiej już zamontowac rolety ale wew wtedy mniej słoneczka będzie wpadać do domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2009, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Podpisalbym sie pod postem Jana Fachowego tez ;)
Rolety zewnetrzne jesli juz musza byc "przysposobilbym" jak antywlamaniowe i bedzie dwa w jednym. Ale wewntrzne tez moga dobrze spelnic swoja funkcje, jesli by dolozyc np jakis naped z pilotem, to za kazdym razem jak razi po oczach, albo za duzy blask w domu mozna "leniwie" pilotem sobie ulatwic zycie. Ja zastanawialem sie w zeszle lato nad napedem tubowym Faac do swoich rolet, ale jakos zlecialo. Zanim tego roku da mi sie wez naki slonce sprobuje sobie juz zalozyc chocby w salonie. Mniejszy ambaras z taka instalacja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2009, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

az tak pancernego domu na szczescie nie potrzebuje, ale rolety dla wygody z napedem dobrze sie spisuja. wczesniej samodzielna oblsuga mi nie przeszkadzala, ale jak teraz wszystko sie pilotem robi naprawde nie chcialbym wrocic do "recznej roboty" ;) .

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2009, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli chcemy ograniczyć tylko dostęp światła,to wewnętrzne.A jeśli chodzi nam także o obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczenia to zewnętrzne.Warstwa powietrza między roletą zewnętrzną a szybą działa jak tropik w namiocie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2010, 02:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety zewnętrzne zazwyczaj też bardziej "wyciemniają" pomieszczenie. Jest to szczególnie ważne gdy w danym pomieszczeniu jest projektor.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2010, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Wewnętrzne zaciągam kiedy chcę ograniczyć wpadające słońce (to ozdobne kolorowe rolety rzymskie), lub kiedy idę spać. Natomiast zewnętrzne kiedy wychodzimy z domu, są to bowiem rolety antywłamaniowe. Czasem kiedy zarwiemy noc i śpimy w dzień, to zaciągamy je także żeby zrobić sobie "noc" w sypialni. Jest całkowicie ciemno kiedy się je zasunie, więc do projektora także jak znalazł.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2010, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Pat napisał: Podpisalbym sie pod postem Jana Fachowego tez ;)
Rolety zewnetrzne jesli juz musza byc "przysposobilbym" jak antywlamaniowe i bedzie dwa w jednym. Ale wewntrzne tez moga dobrze spelnic swoja funkcje, jesli by dolozyc np jakis naped z pilotem, to za kazdym razem jak razi po oczach, albo za duzy blask w domu mozna "leniwie" pilotem sobie ulatwic zycie. Ja zastanawialem sie w zeszle lato nad napedem tubowym Faac do swoich rolet, ale jakos zlecialo. Zanim tego roku da mi sie wez naki slonce sprobuje sobie juz zalozyc chocby w salonie. Mniejszy ambaras z taka instalacja.


ja też słyszałem o tym napędzie, i się nad nim zastanawiam. Podobno bardzo to wygodne. U mnie by się coś takiego przydało bo salon mam na południowy zachód i w lecie czasami jest na prawdę kiepsko ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zastawa stołowa Liczba postów: 103 Grupa: Porady i op... Lubię mieć mieszankę od sasa do lasa talerzy, kubków, misek... Więc u mnie na jednym stole prawdziwa porcelana staje koło najpodlejszego fajansu, aluminiowy wid...
  • Firma do przeprowadzki do Słowacji Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Jupiter Przeprowadzki jeżdżą po całej Europie, mnie przeprowadzali i jestem bardzo zadowolony, na ich stronie jest też oferta przeprowadzki Słowacja https://jup...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... Cześć. Kiedyś tak utknąłem w kolejce w banku, że siedziałem dwie godziny. Myślałem o tym, jak trochę poprawić humor i może wygrać coś drobnego. Stronę top 10 ca...
  • Co zrobić żeby meble się nie rysowały? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Mówią, że naprawdę jest lepsza jakość i trwałość. Poszperałem trochę w tym temacie i znalazłem kilka miejsc, które oferują doskonałe opcje sklejki specjalnie na...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 66 Grupa: Porady i op... Przeczytajcie również te porady - https://www.kujawy.info/aktualnosc/jakie -cechy-powinien-miec-materac-dwuosobowy/ . Wybór materaca dla pary warto dobrze przemyś...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 278

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >