Gofrownica

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

18 czerwca 2013, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Robicie gofry w domu? Zastanawiam się nad zakupem gofrownicy bo nie jest to drogi wydatek ale czy te domowe nie różnią się od tych z cukierni czy lodziarni?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2013, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy jakie ciasto przygotujesz i jak je wypieczesz czy będą suchsze i sztywne czy luźniejsze. Myślę, że jak masz dzieciaki to gofrownica jest potrzebna, aby robić własne gofry i nie przepłacać na mieście. A w domu mając różne owoce, dżemy czy bitą śmietan można naprawdę poszaleć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2013, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam opiekacz i gofrownica w jednym zajmuje mało miejsca i ma możliwość przygotowania i gofrów i grzanek i zapiec tortillę. Jeżeli już zakup to dobrej klasy gofrownica,w słabej nigdy Ci się gofry nie udadzą.Beda kluchowate ,niezależnie od ciasta.Musi mieć z 1000 W

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2014, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

My robimy sami gofry i chleb. Samemu wychodzi taniej i smaczniej. Wypiekacze do chleba to świetna sprawa, dokładnie wymiesza i rozpoczyna pieczenie jak ciasto już wyrośnie i nie trzeba pilnować tego procesu.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2014, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Smakowo wcale się nie różnią - oczywiście jeśli wybierzesz porządną gofrownicę a nie tę najtańszą ;)
Jednak już za 200 zł można dostać całkiem fajny produkt. Na skąpcu możesz sobie przejrzeć gofrownice marki Tefal : http://www.skapiec.pl/site/cat/325/comp/65470 56 - ja właśnie ten model posiadam w domu ,zresztą już od dłuższego czasu. Mimo iż jest dość intensywnie eksploatowana przez dzieciaki bardzo dobrze się trzyma i praktycznie nic się z nią złego nie dzieje. Solidnie wykonana, myślę, że powinna posłużyć mi jeszcze przez wiele lat .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2015, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapewne różnią się gofrowice takie sprzedawane do użytku domowego a te w cukierni. Ale w tkaich miejscach muszą mieć profesjonalne sprzęty, w końcu robią gofry dla zdecydowanie większej liczby osób dziennie, niż taka domowa gofrownica

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2015, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Gofrownica - świetna sprawa :) Ja sobie cenię o wiele bardziej gofry własnej roboty niż te kupne. Raz, że cena o wiele niższa, dwa - wiesz co jesz :)
Ja testowałem z pięć przepisów na ciasto gofrowe, zanim trafiłem na takie najlepsze.
Kupując gofrownicę, nie sugeruj się ceną a mocą grzania. Te o słabej mocy spowodują, że gofry będą gumowate, a więc nie za dobre. Mocniejsza wysmaży tak, że będą z wierzchu kruche a w środku mięciutkie.
To jest świetny deser dla małych i dużych :)
Zakup na pewno będzie trafiony.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2016, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

teraz z biedronce bedzie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2016, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam combo gofrownica-opiekacz-milion innych funkcji od Tefala i kocham go miłością wielką. Miałam mieszane uczucia czy to się sprawdzi bo zazwyczaj wychodzę z założenia, że jak coś jest do wszystkiego tzn,., że jest do...no wiadomo ;) ale to cacko sprawiło mi niespodziankę :D Tylko niestety troszkę kosztuje :(

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2022, 17:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie urządzenia do robienia gofrów na pewno większość z nas posiada w domu, ale jeśli jeszcze chodzi o moje preferencje to ja zachwycam się zawsze tortami w różnej postaci. Tym bardziej, że w https://e-torty.pl/ za każdym razem znajdę taki tort, który mi najbardziej odpowiada i przede wszystkim smakuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >