Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

Zmywarka, która na bieżąco, automatycznie dostosuje cykl, temperaturę i czas zmywania do rodzaju zabrudzeń? A może okap, którym będziesz zarządzać przy pomocy aplikacji w swoim telefonie? Dzięki inteligentnym sprzętom stworzysz smart dom, którym możesz łatwo zarządzać, gdziekolwiek jesteś. Czytaj dalej

 

Na sprzątanie poświęcamy ponad 200 godzin rocznie. Mniej więcej tyle samo swojego cennego czasu przeznaczamy na przygotowywanie posiłków dla siebie i rodziny. W jaki sposób zarządzać swoim domem, aby mieć więcej czasu dla siebie? Oto 6 sprzętów na miarę XXI wieku, dzięki którym możemy stworzyć smart dom.

 

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

 

Zarządzaj pralko-suszarką przez telefon

Twoje mieszkanie jest zbyt małe, by co chwilę ustawiać w nim tradycyjną suszarkę do ubrań? Wybierz alternatywę, czyli energooszczędną pralko-suszarkę, która nie zajmie więcej miejsca niż typowa pralka, będzie za to łączyć obie funkcje – pranie oraz suszenie. Dodatkowo z pralko-suszarką do zabudowy stworzysz elegancką aranżację wnętrza i ukryjesz AGD przed wzrokiem mieszkańców oraz gości. To rozwiązanie jest jednocześnie estetyczne i funkcjonalne – wysoko osadzone drzwi i 8 kg załadunku prania i 5 suszenia to niezwykłe ułatwienie. Zobacz, co jeszcze zyskasz z pralko-suszarką do zabudowy od marki Candy (CBWDS8514TH) i dlaczego dzięki niej stworzymy smart dom?

 

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

 

 • Funkcja Wi-Fi – dzięki niej możemy komunikować się z urządzeniem przy pomocy tabletu lub smartfona. Z połączeniem Wi-Fi zyskujemy również dwie dodatkowe opcje: odświeżanie i inteligentny przewodnik. Funkcja odświeżania zadba o świeżość prania do czasu aż nie wyjmiemy go z pralki. Dzięki inteligentnemu przewodnikowi możemy wybrać najlepszy cykl prania i suszenia dopasowany do naszych aktuwalnych potrzeb.

 

 • Personalizowane programy – wybierz parametry programu, obroty wirowania, poziom zabrudzenia tkanin i dostosuj program do swoich potrzeb. Wystarczy zapisać aplikację w telefonie i korzystać w dowolnej chwili, bez konieczności ustawiania parametrów za każdym razem.

 

 • Certyfikat Woolmark – pralko-suszarka jest dostosowana do prania najdelikatniejszych tkanin. Sprzęt ma również program „Wełna”, po którego wybraniu urządzenie samo dopasowuje ilość wody, temperaturę i siłę wirowania, aby ubrania nie uległy uszkodzeniu.

 

 • Programy szybkie – szybkie odświeżenie możliwe w 14, 30 minut lub 44 minuty.

 

 • Program prania ubrań dziecięcych – pomoże wyprać mocno zabrudzone ubrania, a także rozprawić się z roztoczami i bakteriami. Dzięki opcji „Higiena+” urządzenie przez cały cykl utrzymuje temperaturę 60°C.

 

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

 

Zmywarka do naczyń z największym załadunkiem

Dziś słowo „elastyczność” nabiera nowego znaczenia. Candy oferuje nowoczesną zmywarkę (CDIM6766), która w standardowym rozmiarze 60 cm zmieści aż 16 kompletów naczyń. Żadna inna zmywarka na rynku nie gwarantuje takiej pojemności. Osiągnięto to dzięki opatentowanym przez Candy specjalnie zaprojektowanym drzwiczkom zmywarki, które pozwoliły na zwiększenie rozmiaru koszy.

 

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

 

Dlaczego zmywarka Candy na 16 kompletów naczyć jest smart? Smart sensor to jedno z rozwiązań gwarantujących minimalne zużycie wody i energii. Dzięki niemu zmywarka na bieżąco dostosowuje cykl zmywania do rodzaju zabrudzeń, zmieniając temperaturę i czas zmywania.

 

 • System koszy, dzięki któremu umyjesz wszystko – dolny kosz XXL i składane stojaki pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń zmywarki. Dzięki nowatorskiej konstrukcji w zmywarce mieszczą się różnej wielkości naczynia, duże talerze i półmiski aż do 34,5 cm średnicy. Co ważne, regulacja górnego kosza oraz możliwość złożenia dolnego kosza pozwalają na łatwiejsze mycie garnków i patelni. 

 

 • Cicha praca – możesz zmywać nawet w nocy dzięki bezszczotkowemu silnikowi i specjalnemu programowi nocnemu (40 dBA).

 

 • Program higieniczny – ta opcja pomoże usunąć uporczywe zabrudzenia, a także rozprawić się z bakteriami. Po wybraniu programu higienicznego naczynia są myte w wodzie o temperaturze 75°C.

 

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

 

 

Piekarnik – czyści się sam i informuje o końcu pieczenia

Jedym z najbardziej uciążliwych etapów sprzątania jest mycie piekarnika. To żmudne przedsięwzięcie wymagające specjalnych środków chemicznych, ogromnych nakładów pracy, cierpliwości i wielogodzinnego szorowania. Candy stworzyło piekarnik, który… wyczyści się sam, bez dodatkowych środków chemicznych.

 

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

 

Czytaj również: Płyty gazowe, które mogą być zamiennikiem indukcji

 

Piekarnik FCXE818XWIFI to specjalista od wielkich uczt. Dzięki pojemności nawet 78 l oraz 5 poziomom pieczenia w tym urządzeniu przyrządzimy wszystko. Co więcej, możemy sterować piekarnikiem przy pomocy smartfona lub tabletu.

 

 • Funkcja Wi-Fi – przy pomocy smartfona możesz sterować piekarnikiem z dowolnego miejsca, co pozwoli swobodnie korzystać z zalet technologii SmartTouch. Piekarnik poinformuje np. o tym, kiedy skończy się pieczenie, zyskasz też dostęp do inteligentnego monitoringu.

 

 • Inteligentny monitoring – piekarnik sam powiadomi o konieczności czyszczenia lub włączenia programu diagnozującego stan głównych komponentów urządzenia.

 

 • Personalizowane programy – z tym piekarnikiem możesz sam stworzyć program idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, samodzielnie dobrać parametry programu pieczenia. Wystarczy, że zapiszesz go w telefonie, by móc korzystać z niego w dowolnej sytuacji, bez potrzeby wybierania wszystkich ustawień od nowa za każdym razem. Dzięki temu przygotowywanie obiadu będzie zdecydowanie szybsze.

 

 • Chef Panel – system cyrkulacji gorącego powietrza gwarantuje równomierne efekty pieczenia.

 

 • Podwójny system czyszczenia – dzięki podwójnemu systemowi czyszcenia piekarnik będzie czysty bez konieczności użycia detergentów.

 

 • Pyroliza – mechanizm, który rozgrzewa wnętrze piekarnika do 500°C i spala wszystkie zanieszczyszenia na łatwy do usunięcia popiół.

 

 • Para wodna – woda znajdująca się w specjalnym pojemniku pod wpływem wysokiej temperatury zaczyna zamieniać się w parę wodną i rozpuszczać zaschnięte zabrudzenia. Dzięki temu bardzo łatwo usunąć je np. delikatną ścierką.

 

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

 

Chłodziarko-zamrażarka, z którą zaplanujesz wydatki

Lodówka Candy CKBBF182 sprawia, że zakupy możesz robić rzadziej, bez obawy o utratę najlepszych właściwości jedzenia. System wentylacji, oświetlenie LED, system No Frost – wszystko, aby zapewnić optymalne warunki dla żywności. Dodatkowo Candy przygotowało coś ekstra, czyli pojemniki Beauty Box, by Twoje kosmetyki mogły służyć znacznie dłużej.

 

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

 

Czytaj również: Krótki poradnik – na co zwrócić uwagę przed zakupem lodówki

 

 • System No Frost – technologia bezszronowa zmniejsza wilgotność w komorze zamrażalnika. Nie musimy zatem tracić czasu na okresowe rozmrażania urządzenia. Dodatkowo produkty żywnościowe nie przywierają do siebie, a szybsze schładzanie umożliwia zachowanie żywności w doskonałym stanie.

 

 • System wentylacji – jednolity rozkład temperatury na różnych poziomach zwiększa skuteczność chłodzenia i zapewnia odpowiedni poziom wilgotności.

 

 • Beauty Box – to specjalnie zaprojektowane pojemniki na kosmetyki i inne drobiazgi wymagające przechowywania w niskich temperaturach. Dzięki temu rozwiązaniu kosmetyki zachowają dłużej swoje właściwości.

 

 • Komora świeżości – specjalna strefa utworzona dla dłuższego przechowywania żywności. Temperatura wewnątrz komory utrzymuje się na poziomie od 0° do 3°C. Możesz przechowywać w niej ryby, mięso,  świeży makaron i sery, które w ten sposób zachowają niezmienione wartości odżywcze przez okres kilkakrotnie dłuższy niż w tradycyjnej chłodziarce.

 

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

 

Okap od Candy sterowany przy pomocy telefonu

W przestrzeniach, w których salon łączy się bezpośrednio z kuchnią, okap odgrywa bardzo ważną rolę. Candy stworzyło inteligentny opak CMB97SLXWIFI, którym można sterować przy pomocy telefonu.

 

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

 

 • Funkcja Wi-Fi – przy pomocy smartfona lub tabletu łatwo sterować urządzeniem z każdego miejsca. Dzięki monitoringowi stanu urządzenia natychmiast otrzymujemy powiadomienie, jeśli urządzenie wyczuje dym w pomieszczeniu. Dodatkowo można zdalnie włączyć oświetlenie ledowe, aby wywołać wrażenie czyjejś obecności w domu.

 

 • Funkcja „Jakość powietrza” – to gwarancja czystego powietrza bez hałasu. Pracujący okap nie będzie przeszkadzał w pracy, oglądaniu ulubionego serialu czy rozmowach telefonicznych.

 

 • Oświetlenie LED – zapewni lepszej jakości oświetlenie podczas gotowania oraz niższe zużycie energii. 

 

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

 

Inteligentna płyta indukcyjna – gotuj w rytmie smart

Innowacyjne płyty indukcyjne Adaptiva sprawią, że będziesz gotować tak, jak chcesz. Płyta CFID36WIFI to gwarancja maksymalnej elastyczności, oszczędności czasu i wysokiej jakości gotowania. Co zyskamy dzięki temu urządzeniu?

 

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

 

 • Funkcja Wi-Fi – dzięki obsłudze płyty indukcyjnej przez telefon zyskujesz dostęp do inteligentnego monitoringu stanu urządzenia. Dodatkowo możesz uruchomić nagrzewanie, jeszcze zanim wejdziesz do domu. Później otrzymasz powiadomienie, gdy płyta osiągnie odpowiednią temperaturę. 
 • Maksymalna elastyczność – każde naczynie – owalne, małe, duże, kwadratowe – zmieści się na płycie Adaptiva. Elastyczną strefę można wykorzystać jako jedno duże pole lub dwa mniejsze. Strefa automatycznie wykrywa położenie naczynia i zachowuje odpowiednią moc.
 • Booster – pojedynczym dotknięciem można zwiększyć moc do maksymalnego poziomu, skracając czas potrzebny do zagotowania wody. Oznacza to, że jednym ruchem aż czterokrotnie przyspieszamy gotowanie.
 • Blokada funkcji – wystarczy jedna chwila, aby zabezpieczyć panel sterowania przed przypadkowym uruchomieniem zwiększenia mocy czy grzania.

 

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

 

Stwórz inteligentną kuchnię i oszczędzaj czas dla najbliższych!

Źródło: They.pl / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

 • Bezpieczne łóżeczko Liczba postów: 13 Grupa: Wnętrza Ja polecam funkcjonalne łóżeczko dla dziecka, które rośnie wraz z nim! Po co przepłacać po paru latach kupować nowe, skoro można raz, a dobrze na 10 lat posłuży...
 • Szafa pod zabudowę Liczba postów: 125 Grupa: Porady i op... Moim zdaniem dobra firma stolarska powinna zaopatrywać się w dobre maszyny i urządzenia. Do takich działań polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.dana....
 • Poddasze Liczba postów: 22 Grupa: Porady i op... Polecam https://www.pozytywnybiznes.pl/adaptacja -poddasza-w-kamienicy/
 • Remont łazienki Liczba postów: 216 Grupa: Ciekawe pom... Polecam https://artykuly24.wroclaw.pl/renowacja- lazienki-malym-nakladem-sil-i-finansow/
 • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 227 Grupa: Porady i op... Dzień dobry wszystkim. Chciałbym polecić firmę https://podhipoteke24.pl/ dla użytkowników szukających pożyczek pod zastaw nieruchomości. Przebieg składania wnio...

Ostatnio na forum

 • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 374 Grupa: Robimy stro... Osobiście uważam, że drewno naturalne na podłodze to najlepsza rzecz! To rozwiązanie zdrowe, bezpieczne i generalnie rekomendowane rodzinom z małymi dziećmi ;)....
 • Pokój dla dziecka Liczba postów: 197 Grupa: Nowości ara... Bardzo ciekawą ofertę edukacyjnych zabawek dla dzieci posiada sklep https://www.toyz.pl/ Z pewnością znajdziecie tam idealną propozycje dla każdego dziecka.
 • Ogrody Zimowe Liczba postów: 96 Grupa: Ogrody Ogrody zimowe to najlepsza propozycja i bardzo mi się podobają, aby można było pięknie korzystać z niego przez cały rok. Chcecie sprawdzić, które opcje są najko...
 • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
 • Samemu czy z firmą Liczba postów: 4 Grupa: Aktualności Każdego w końcu czeka przeprowadzka i do tego polecam fantastyczną firmę przeprowadzkową https://www.przeprowadzkiwroclaw.pl Bardzo dobrze się z nimi współpraco...
 • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19239 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 385

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >