JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

24 marca 2022, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Tyle czasu słyszę już o firmie Kapica, a póki co jeszcze ani razu nie mogłem ich zamontować. Katalog niby ok ale póki sam nie zamontuję i nie pobawię się drzwiami to jednak nie powiem dobrego zdania.
P.S. linkujesz katalog z 2016 roku więc ceny mogą być lekko nieaktualne :).

Poza tym aluminiowych drzwi jest teraz sporo na rynku i to w przeróżnych cenach. Jest Hormann z genialnym produktem ale ceną nie dla każdego, tańszy aluhaus z porządnymi drzwiami, jeszcze tańszy Wikęd z drzwiami aluminiowymi w podobnej jakości ale na drewnianej ramie. Na prawdę jest w czym obecnie przebierać, a to tylko kilka popularniejszych firm.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2022, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam na drzwiach nie oszczędzać, to zawsze sprawia problemy. Lepiej dopłacić i kupić coś, co nie jest z marketu, np. KMT Supertherm. Jak chcemy skorzystać z programu Czyste Powietrze to otrzymamy dotację, więc zmniejszą nam się koszty. Za to w domu będziemy mieli maksymalnie ciepło i cicho. Grubość skrzydła to 90 mm, do tego pełne wypełnienie pianą, więc to działa na duży plus drzwi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2022, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeśli chodzi o poszukiwanie naprawdę pięknych propozycji w zakresie drzwi zewnętrznych, które też będą cechowały się dobrymi parametrami technicznymi to warto się na spokojnie za nimi rozejrzeć. W mojej ocenie godny polecania producent drzwi zewnętrznych to https://mikea.eu/. Sami się zdecydowaliśmy na drzwi z linii Thermika Pasiv, które od razu wpadły nam w oko. Poza tym akurat ich cena nas nie zszokowała :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2022, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Mikea też OK, choć moim zdaniem to marka która jeszcze się mocno rozwija i szuka swojego miejsca na runku. Plus za np. czterostronną przylgę czy inaczej zwaną przylgę obwodową. Podobnie jak np. Wikęd czy KMT ma w swoich drzwiach. Mikea moim zdaniem to najbliższa konkurencja dla Mar-Tomu póki co.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2022, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Od jakiegoś czasu jestem zdecydowanym zwolennikiem drzwi aluminiowych. Bardzo cenię sobie ich nowoczesny wygląd, funkcjonalność i niespotykaną trwałość. Poza tym buduję dom o prostej bryle i nie wyobrażam sobie, by mogła do niego pasować inna stolarka niż aluminiowa. Trafiłem na producenta z dużym doświadczeniem – CB Aluminium z Krakowa. Pomogli mi dobrać wymiary, konkretne systemy i przyjechali na bezpłatny pomiar. Finalnie zamówiłem u nich cały komplet okien, drzwi i drzwi przesuwnych w sprawdzonych systemach Schuco. Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć finalny efekt ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2022, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam Wam model z KMT Supertherm 90. Mają bardzo dobrą izolacyjność termiczna (Ud=0,78)i ogólnie są bardzo porządne i solidnie wykonane. Realizacja zamówienia była również bardzo szybka

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2022, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie same suche dane z katalogu niewiele znaczą. KMT podobnie jak Wikęd czy Mar-Tom ma bardzo dobrej jakości ościeżnice składające się z profili alu z przekładką i ewentualnie wypełnieniem. Każda firma ma trochę inną ościeżnicę ale każda ma super sztywność. Łączenie z naświetlami na 5+, sztywność 5+, cena adekwatna do jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2022, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Prowadzę zajazd i niedawno wymieniałem drzwi na bardziej klimatyczne, dzięki doświadczeniu http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.htm l. Mają bardzo ciekawe, stylizowane, powiedziałbym unikalne modele z masywnymi, wygodnymi klamkami. Co ciekawe świetnie osiadają, a na życzenie producent jest w stanie zoptymalizować wymiary. Po kontakcie szybko podjąłem decyzję o współpracy, bo w Częstochowie i okolicach dostarczali zamówienie bezpłatnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2022, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Aluhaus. Mam stolarkę tej firmy od roku i sobie chwalę mój wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2022, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o firmę to KMT, jest bardzo dużo różnych modeli to już zależy co na jakim parametrze wam zależy. Mnie najbardziej zależało na dobrej izolacji termicznej i zdecydowałem się na model supertherm 90 i jestem bardzo zadowolony z tego jak trzymają ciepło.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klamki Liczba postów: 30 Grupa: Montujemy o... Jest to też dla mnie ciekawy temat... Warto przy tej okazji poszukać opinii w sieci, jeśli chodzi o klamki zewnętrzne! Ja się aktualnie zastanawiam, czy będzie....
  • okna Liczba postów: 145 Grupa: Montujemy o... Jeśli wstawiacie okna, to najczęściej wymienia się również od razu parapety. Możecie wziąć pod uwagę wybór takich parapetów na stronie https://triplate.pl/parap...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 610 Grupa: Montujemy o... Podczas poszukiwań konkretnych opcji i przede wszystkim mają to być drzwi limanowa. Do tego z możliwością dopasowania okien czy podłóg drewnianych warto rozważy...
  • Zawiasy do drzwi Liczba postów: 6 Grupa: Montujemy o... W takim razie jeżeli przyszedł moment poszukiwań dobrej jakości hurtowni z narzędzi, elektronarzędziami i osprzętem to możesz zapoznać się z ofertą przygotowaną...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 868 Grupa: Montujemy o... Świetną ofertę produktów w tym temacie o wysokiej jakości znajdziecie zaglądając do https://oknarado.pl/montaz-wymiana-okien -szczecin/

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 81

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >