Jaki powinien być dobry zarządca nieruchomości?

« Powrót do artykułu: Jaki powinien być dobry zarządca... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

1 kwietnia 2014, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Tessa - dobrze trafiliscie, gdyby w Łodzi działala firma taka jak Dtatus to zapewne byłoby lepiej ze stanem budynku :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 kwietnia 2014, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

My też kierowaliśmy się opiniami znajomych, bo wiadomo, że to jest najlepsza droga do tego, żeby mieć sprawdzoną firmę i aby nie działy się różne dziwne rzeczy. Dlatego zdecydowaliśmy się na Gestora i to był zdecydowanie dobry wybór. Jak do tej pory spisują się jak należy, narzekać nie możemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2014, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

dobry zarządca powinien mieć doświadczenie i wiedzę, ja dlatego zdecydowałem się na http://www.domena.gliwice.pl/ przedtem dokładnie sprawdziłem kwalifikacje

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2014, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Tego typu osoby powinny mieć licencje zawodowe , dobrze tez jeśli ma jakąkolwiek wiedzę z prawa, ekonomii, finansów czy zarzadzania – nasz wspolnota korzysta z usług http://www.lidar.pl/ dobrze zarządzają, mamy z nimi stały kontakt.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2014, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas osiedlem zarządza Status i jest na prawdę wszystko ok. Dopracowane, zero problemów z papierami i załatwia się wszystko na jednej wizycie, a nie jak przy poprzednikach - wieloma wizytami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2014, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Status jak dotąd spisuje się na prawdę ok. Łatwo się o wszystko dogadać, fajny kontakt - ogólnie wszystko na plus.
Przynajmniej na razie wygląda to dobrze - liczę, że tak będzie już na stałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2014, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

To śmieszne, że człowiek dopiero po zmianach zaczyna doceniać że warto było się angażować w zatrudnienie nowego zarządcy. Zmiana nawet przy załatwianiu najgłupszych formalności, wszystko idzie załatwić znacznie łatwiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2014, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Bo jak jest dobrze to jest dobrze. Popytaj na osiedlach, na których panuje porządek czy wiedzą kto nimi zarządza. Nie będą mieli pojęcia. A tam gdzie na osiedlu jest źle, będą doskonale wiedzieli kto tam pracuje. Przecież to w tym kraju normalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2014, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Logiczne. Ja również nie miałem zielonego pojęcia o tym co ma robić zarządca, co należy do jego obowiązków, a co nie. Po co miałem się tym interesować skoro było ok? Cóż, było i minęło, teraz jest ok. Przy Status w zasadzie są realizowane wszystkie inwestycje, których oczekiwaliśmy. Zwyczajnie - dzieje się.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2015, 23:31

Zgadzam sie: good 0 bad

przede wszystkim doswiadczenie i wiedze z zarzadzania, inwestowania oraz rachunkowosci. Dokladnie takim zarzadca jest domena http://www.domena.gliwice.pl/. No i najlepiej zeby tez firma miala licencje

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 274

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >