Jaki kocioł na eko groszek ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸

22 czerwca 2015, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz na www.Kociol.net posiadamy szeroki wybór dobrej jakości kotłów w niższej cenie,a miła obsługa zawsze służy swoją radą i pomocą:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2015, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba przyznać że na rynku mamy szeroki wybór kotłów na groszek węglowy. Według mnie kotły godne polecenia produkuje buderus. Właścicielem marki jest Bosch a to o czymś świadczy. Co do konkretnego modelu to z doświadczenia mogę polecić Logano G221 Automatic.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2015, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A sprawdzaliście już nasze kotły z Elando.pl ? Bo jeżeli nie to warto nadrobić zaległości jeszcze zanim rozpocznie się sezon grzewczy,teraz mamy ciekawe rabaty.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2015, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już kocioł na eko-groszek to tylko z podajnikiem bo nie ma co się męczyć z tymi zasypowymi. Ja mam taki Krzaczka model SKP i świetnie się sprawdza. Nie robią byle czego.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2016, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz moim zdaniem warto szukać dobrych i ciekawych ofert w sklepach internetowych,gdzie w styczniu mamy szereg ciekawych promocji i wyprzedaży,rabatów. To samo dotyczy także kotłów.

www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2017, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć. Dobre jakościowo systemy do ogrzewania sprzedaje Swatt -swatt.pl. Niedawno ich odkryłem jak szukałem pieca na eko gorszek do domu rodziców. Kupili niedawno dom, w którym piec niestety był totalnie nie wystarczalny, żeby całość jako tako ogrzać. Teraz jest dużo lepiej, piec jest bezpieczny i co najważniejsze praktycznie bezobsługowy, więc nie muszą się przy nim za dużo narobić, żeby działał.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Robiłem parę zakupów przez stronę swatt.pl ostatnio i jest okej. Dobrze zarządzana hurtownia z szybką realizacją. Kupowałem głównie kotły gazowe – jedno i dwufunkcyjne. Nie mam uwag, towar zgodny z opisem, kotły robią wrażenie rzeczywiście solidnych, podbili mi na długiej gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2017, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Węgiel i ekogroszek są okej pod warunkiem posiadania nowoczesnego pieca http://www.pleszewskiekotly.pl/ przy starym kotle nie ma co podchodzić do tematu.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2017, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak wygląda sprawa w przypadku ogrzewania olejem? Jestem zainteresowany tą opcja. Czytałem, że jest to przede wszystkim tanie rozwiązanie i bardzo wygodne. Przejrzałem kilka ofert kotłów - http://www.tec.com.pl/kotly.htm, ale potrzebowałbym jakiś praktycznych opinii od użytkowników takiego rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2017, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam, że ekogroszek przy aktualnych cenach i efektywności spalania jest najlepszym z możliwych rozwiązań. Sam stosuje takie od ponad roku i jestem zadowolony z podjętej decyzji. Co do kotła miałem pewien dylemat przy samym zakupie, ale ostastecznie wybór padł na http://kotlynalata.pl/oferta/kotly-calodobowe-typu-kw-gr/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >