oczyszczalnia v szambo

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 czerwca 2012, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak w temacie. Co polecacie? Co jest bardziej ekonomiczne na przyszłość? No i jaką firmę polecacie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2012, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowanie stawiałbym na przydomową oczyszczalnię ścieków. Co do ekonomicznośći to w ogóle nie ma dyskusji. Więcej wykładasz na budowę, ale szybko się to zwraca, bo szambo musisz regularnie opróżniać, a oczyszczalni nie. Więc zaoszczędzasz na wywózce ścieków.
Co do firmy, to u mnie budową zajmowała się firma NARO, z okolic Poznania. Możesz wejść na ich stronkę i poczytać: szamba-baseny.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2012, 21:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z opinią Kazika-jeżeli pozwalają na to warunki to zdecydowanie lepiej zainstalować oczyszczalnie. Koszt materiału zbliżony, robocizna trochę większa ale i tak na przestrzeni lat się to opłaca.
Co do producentów, to takich znam i mogę ich polecić: Delfin, Sotralentz czy Idmar.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2012, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii przydomowej oczyszczalni,to polecam ten temat
http://www.budnet.pl/forum/przydomowa_oczyszczalnia,t=2912, 1.html#post_42725
gdzie wszystko jest bardzo dokładnie opisane.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2014, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

zdecydowanie oczyszczalnia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2014, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

też zdecydowanie jestem za przydomową oczyszczalnią.To dużo lepsze rozwiązanie niż szambo. Czytałem też że w niektorych gminach jest dofinansowana. Wiec ja bym korzystał.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2014, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet z linku który poddałem do tematu takze wynika,że oczyszczalnia to lepsza i w sumie bardziej opłacalna opcja,wiec tutaj odpowiedź jest raczej jednoznaczna.


www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2014, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Podstawowym problemem przy oczyszczalni ścieków dla małych działek budowlanych jest to, że jeśli dostanie się pozwolenie to potem nie pozostanie miejsca na usytuowanie studni. Nie pozwolą na to nie tylko przepisy ale i zdrowy rozsądek. Można o tym przeczytać w artykule .

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2014, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,dlatego na tych małych działkach najlepszym rozwiązaniem jest szambo lub w wielu przypadkach przyłącze do kanalizacji co jest bardzo praktyczne,ale nie wszyscy mają taką możliwość.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2014, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mam szambo, ostatnio jednak miałem z nimi problem, było przepełnione. Pomogła mi ta firma: [url]http://www.ekoprod.pl/pl/oferta/136/uslugi-kanalizacyjn e.html[url] Mają dobre ceny i usługi na wysokim poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...
  • Jakie wybrac ogrzewanie? Liczba postów: 10 Grupa: Robimy inst... Indywidualne potrzeby cieplne mieszkańców oraz specyfika budynku mają kluczowe znaczenie przy dostosowywaniu krzywej grzewczej. Odpowiednie jej ustawienie umożl...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 352

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >