oczyszczalnia v szambo

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

30 kwietnia 2014, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja powiem tak, na pewno zamotnowanie szamba jest prostsze i szybsze i ogólnie mniej zabawy z tym. Natomiast przydomowa oczyszczalnia jest zdecydowanie bardziej łatwa w obsłudze i utrzymaniu w późniejszym czasie. Kwestia tego kto jaką decyzję podejmie powinna jednak wiązać się z oceną ogólnej sytuacji, a nie tylko z tym co jest lepsze, ale rónież dlaczego. W każdym razie jakbym miał wybierać ponownie to ponownie wybrał bym przydomową oczyszczalnie Aqua Clear to jedna z firm, które się tym specjalizuja więc o szczegóły czy ewentualnie wyjaśnienie niepewnych sytuacji warto zwrócić się bezpośrednio do nich.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 maja 2014, 01:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik WalczakJan napisał: Tak jak w temacie. Co polecacie? Co jest bardziej
ekonomiczne na przyszłość? No i jaką firmę polecacie.

Oczywiście przydomowe oczyszczalnie ścieków są najlepsze. Jeśli zdecydujesz się na tradycyjne rozwiązanie i podepniesz się do kanalizacji to może okazać się, że niezbędna będzie przepompownia. Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsca to warto przejrzeć ofertę Ecol-Unicon.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2014, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj pełna racja,przydomowa oczyszczalnia ścieków to bardzo dobra opcja,praktyczna i lepsza niż zwykłe szambo w przypadku kiedy nie macie przyłącza do kanalizacji. Koszty jej wykonania wcale nie są takie duze.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2014, 11:08

Zgadzam sie: good 1 bad

Ja od dawna posiadam przydomową oczyszczalnię. Musiałem się na to zdecydować, bo w mojej miejscowości nie było wówczas zbiorczej sieci kanalizacyjnej, a szamba nie chciałem. Co prawda przydomową oczyszczalnię ma już kilka dobrych lat, dlatego chcę ją trochę odnowić. Na początek myślałem o wymianie dyfuzorów, ponieważ moim zdaniem nie napowietrzają wystarczająco oczyszczalni. Chcę wybrać jakichś dyfuzor talerzowy z tych - http://www.bioires.pl/Dyfuzory-talerzowe-i-ru rowe-napowietrzanie-wody. Mam jednak dylemat, ponieważ nie wiem czy lepiej wybrać talerz z membraną z materiału EPDM czy z membraną silikonową.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2014, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że przydomowe oczyszczalnie są lepsze. Trzeba tylko uważać, żeby nie pojawiał się smród z kanalizacji. Warto zajrzeć tutaj http://www.ecol-unicon.com/urzadzenia/filtry- antyodorowe/. Takie filtry antyodorowe Ecol-Unicol mogą nas wybawić z problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2014, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego trzeba zawsze o wszystko w należy sposób dbać i czyścić,wtedy na pewno nie będzie mowy o przykrym zapachu ze strony kanalizacji.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2014, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

To akurat prawda. Ja nie mam oczyszczalni tylko przyłącze do kanalizacji akurat. I co roku przed zimą przyjeżdżają do mnie panowie z www.firmakanex.pl w celu czyszczenia kanalizacji. Nie ma nic przyjemnego w zapchanych rurach, wierzcie mi...

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2014, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma nawet co porównywać ze sobą tych dwóch rzeczy,inwestycja w przydomową oczyszczalnię to wg mnie najlepsza z możliwych opcji,podczas zimy nie zamarznie a dzięki niej bedziemy w stanie zaoszczędzić na ściekach.


www.Mufka-Instalacje.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2014, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A dlaczego tak?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2015, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

My obecnie mamy przy domu szambo i jestem zdania,że było to o wiele lepsze rozwiązanie niż oczyszczalnia. Jest tanie ;)
Poza tym można wezwać co jakiś czas firmę, ktora zajmie się czyszczeniem. Aktualnie czyszczenie separatorów posiada w ofercie firma Rubin z Warszawy
http://www.rubin.waw.pl/7,pl,czyszczenie_sepa ratorow_warszawa

Na stronie znajduje się ich oferta. Przyjeżdżają , koszt nie jest wysoki. Mają w ofercie wiele dodatkowych usług takich jak na przykład podcinanie korzeni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...
  • Jakie wybrac ogrzewanie? Liczba postów: 10 Grupa: Robimy inst... Indywidualne potrzeby cieplne mieszkańców oraz specyfika budynku mają kluczowe znaczenie przy dostosowywaniu krzywej grzewczej. Odpowiednie jej ustawienie umożl...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19186 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 338

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >