oczyszczalnia v szambo

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

18 października 2016, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

W dłuższej perspektywie oczyszczalnia jest o wiele bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Cena montażu szamba jest niższa, ale trzeba wziąć pod uwagę późniejsze koszty eksploatacyjne, czyli konieczność wywozu nieczystości. A dzięki takim oczyszczalniom jak ta: http://www.ekodren.pl/, uzyskaną wodę można wykorzystywać do nawadniania ogrodu. Ścieki ulegają rozkładowi i zbiornik jest sukcesywnie w naturalny sposób opróżniany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2017, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Przecież porównywanie szamba i oczyszczalni przydomowej to jak porównywanie malucha z nowym mercedesem jeden i drugi jeździ, ale. Jeśli chodzi o producentów to odsyłam - http://www.traidenispol.pl/przydomowe-oczyszc zalnie/ firmy Traidenis jeśli chodzi o branże oczyszczalni przydomowych nie trzeba nikomu przedstawiać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2017, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

No jeżeli chodzi o to co jest bardziej ekonomiczne na przyszłość to zdecydowanie jest to oczyszczalnia. Początkowo trzeba w nią włożyć trochę pieniędzy ale potem wystarczy wywóz raz na rok i ma się spokój (jak coś to polecam w tym temacie firmę Gea-Nova). Z innych rzeczy to wbrew opiniom wcale nie zajmuje tak dużo miejsca no i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. Ja jestem z jej funkcjonowania zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2017, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tutaj wybór jest prosty i zdecydowana większość pozytywnych opinii przemawia za oczyszczalnią, znam wiele osób które ja posiadają i są bardzo zadowolone.

Thermostahl.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tutaj sprawa jest prosta, ponieważ zdecydowanie lepszą opcją jest przydomowa oczyszczalnia ścieków, poza tym w grę wchodzą także te ekologiczne aspekty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2017, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem dużo lepszym rozwiązaniem jest oczyszczalnia. Droższa ale na pewno znacząco wygodniejsze rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2017, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Powyżej masz wypisane wszystkie plusy oraz minusy przydomowej oczyszczalni ścieków, wystarczy poczytać. Jeżeli tylko masz możliwość jej wykonania to czemu nie, uważam że jak najbardziej warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2017, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Coś w tym jest na rzeczy że oczyszczalnia jest dużo lepszym wyborem, jak dla mnie jestem podobnego zdania. Jeśli szukacie wskazówek w tym zakresie to polecam https://www.e-mieszkania.org.pl/blog/technolo giczne-podejscie-do-oczyszczania-sciekow/ poczytać na temat tych technologicznych możliwości oczyszczania ścieków na tym blogu, świetnie podeszli do tego tematu.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2017, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o przydomową oczyszczalnię ścieków, to faktycznie ma ona same plusy i też w praktyce nie jest droga pod katem jej instalacji, mój znajomy ją posiada i póki co jest bardzo zadowolony.


www.Thermostahl.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2018, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem przydomowa oczyszczalnia ścieków to dobra opcja, bo koszty są niższe, niż w przypadku szamba. Firma www.czystyzysk.eu z Wrocławia zajmuje się sprzedażą takich urządzeń, potrafią doradzić, oprócz tego oferują tez montaż. Praca zaczynają od badania gruntu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 288

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >