oczyszczalnia v szambo

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

14 marca 2019, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja znam chyba jedną z najlepszych firm specjalizujących się własnie w przemysłowych oczyszczalniach i jest to firma Matusewicz www.matusewicz.pl. Firma Matusewicz Budowa Maszyn jako producent przemysłowych oczyszczalni oferuje instalacje, które pozwalają na kompleksowe rozwiązanie każdego problemu ekologicznego związanego z gospodarką wodno-ściekową zakładu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2019, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w końcu zdecydowałem się na ekologiczną oczyszczalnię i jestem niezmiernie zadowolony z tego wyboru. DziękiFHP Maro http://ekomaro.pl/ ścieki są oczyszczane zgodnie z planem i naszymi wymogami. Właśnie na takim efekcie nam zależało. Polecam, zdecydowanie!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2019, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tutaj większość pozytywnych opinii przemawia za wyborem przydomowej oczyszczalni ścieków. Nie dość że ekonomicznie to w dodatku także ekologicznie.



Ekoszok.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2019, 22:04

Zgadzam sie: good 0 bad

My postawiliśmy na oczyszczalnię, która ostatnimi czasy cieszy się coraz większym powodzeniem i uszanowaniem. A stało się to możliwe za sprawą http://bio-tek.pl/ . Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości, którą oferują - nie wspominając o jeszcze lepszej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2019, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że duże znaczenie ma po prostu koszt. Właśnie dlatego najlepiej to po prostu porównać. Jak? Nie samodzielnie! Na tej stronie www.hotmoney.pl/oczyszczalnia-przydomowa-a-sz ambo-co-bardziej-sie-oplaca/ macie już to zrobione. Sprawdźcie, czy bardziej opłaca się szambo, czy jednak przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2019, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Wdrożenie oczyszczalni w pełni uznaję za sukces. Ekologiczna, umożliwia nam pozbywanie się ścieków w sposób dużo bardziej przyjazny dla środowiska. http://ekomaro.pl/ dostarczyli nam wspomniane rozwiązanie, polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2019, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekologia to jedno, ale i tu chodzi o nasz komfort. Kilka ciekawych rozwiązań, jeśli chodzi o instalacje można przeczytać na stronie producenta rur z tworzywa sztucznego na https://www.pipelife.com/pl/. Posiadanie wiedzy na pewno ułatwi dokonywanie wyborów w tej sprawie.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2019, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekologiczna oczyszczalnia, jaką zapewnili dla nas http://ekomaro.pl/ znakomicie spisuję się na naszym terenie. Zastanawialiśmy się wcześniej, czy nie wybrać ekologicznego szamba ale oczyszczalnia jest bardziej nowoczesna i lepiej radzi sobie z zanieczyszczeniami.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2020, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Szambo jest o wiele tańszym rozwiązaniem. Ja zamówiłem szambo betonowe jednokomorowe o pojemności 10 tysięcy litrów od firmy www.szambaonline.pl . Jest szczelne i łatwe w eksploatacji. Jego dodatkową zaletą jest także niewielki rozmiar.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2020, 17:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Po wielu przemyśleniach zdecydowałem się na szambo betonowe. Charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz nieprzemakalności. Dodatkowo jest znacznie tańsze. Ja zamówiłem szambo betonowe jednokomorowe o pojemności 8000l od firmy www.szambobetonowe24.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...
  • Jakie wybrac ogrzewanie? Liczba postów: 10 Grupa: Robimy inst... Indywidualne potrzeby cieplne mieszkańców oraz specyfika budynku mają kluczowe znaczenie przy dostosowywaniu krzywej grzewczej. Odpowiednie jej ustawienie umożl...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 323

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >