Jaki kocioł na eko groszek ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 lipca 2012, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamierzam kupić kocioł na eko groszek .Mam dom o powierzchni 120 m2 .Znacie jakieś dobre ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2012, 00:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ten, co sama mam – kocioł Posejdon firmy Ekowitt .
Firma z doświadczeniem , znają się na rzeczy . Najlepiej zadzwonić do nich i wszystkiego się dowiedzieć . Palę w nim właśnie eko groszkiem .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2012, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu masz fajne filmiki o kotłach:

http://www.youtube.com/euromexpl

Pdrz

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2012, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam 130 metrów i od roku użytkuję kocioł grzewczy marki Witkowski - model KMB RP. Wszystko z nim ok, pali się bardzo dobrze. To jest model z podajnikiem, jak przystało na ekogroszek, więc bardzo wygodnie, nie muszę co chwila schodzić dokładać. Poza tym ma wielofunkcyjny sterownik, możesz sobie na nim wszystko poustawiać i masz spokój. Jak masz blisko (okolice Poznania), to podjedź, pogadaj, pracują tam fachowcy, więc żadnej fuszerki nie dostaniesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2012, 01:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Fusion napisał: Ja mam 130 metrów i od roku użytkuję kocioł grzewczy
marki Witkowski - model KMB RP. Wszystko z nim ok, pali się
bardzo dobrze. To jest model z podajnikiem, jak przystało
na ekogroszek, więc bardzo wygodnie, nie muszę co chwila
schodzić dokładać. Poza tym ma wielofunkcyjny sterownik,
możesz sobie na nim wszystko poustawiać i masz spokój.
Jak masz blisko (okolice Poznania), to podjedź, pogadaj,
pracują tam fachowcy, więc żadnej fuszerki nie
dostaniesz.

Mam pytanie o ten kocioł bo sie aktualnie przymierzam do zakupu
Palisz w nim tylko ekogroszkiem? Jak z żywotnocią pieca, tzn czy porządnie zbudowany,czy posłuzy kilkanascie lat?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2012, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii wyboru dobrego kotła,to zapraszam do nas na www.Kociol.net mamy atrakcyjne ceny ,a miła i profesjonalna obsługa chętnie doradzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2012, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: arczi napisał: Mam pytanie o ten kocioł bo sie aktualnie przymierzam do
zakupu

Palisz w nim tylko ekogroszkiem? Jak z żywotnocią pieca,
tzn czy porządnie zbudowany,czy posłuzy kilkanascie lat?


Raz wsypałem do podajnika węgiel kamienny i też bardzo dobrze się paliło, także nie tylko ekogroszek.
Piec zbudowany jest solidnie, gruba blacha, fachowcy naprawdę się przyłożyli. Paru znajomych też ma ich piece, i to znacznie dłużej niż rok, i nie narzekają, wręcz przeciwnie, piec służy bardzo dobrze i żadnych kłopotów nie ma.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2012, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Fusion napisał: Użytkownik Gość: arczi napisał:
Mam pytanie o ten kocioł bo
sie aktualnie przymierzam do

zakupu


Palisz w nim tylko ekogroszkiem? Jak z żywotnocią
pieca,

tzn czy porządnie zbudowany,czy posłuzy kilkanascie
lat?




Raz wsypałem do podajnika węgiel kamienny i też bardzo
dobrze się paliło, także nie tylko ekogroszek.

Piec zbudowany jest solidnie, gruba blacha, fachowcy
naprawdę się przyłożyli. Paru znajomych też ma ich
piece, i to znacznie dłużej niż rok, i nie narzekają,
wręcz przeciwnie, piec służy bardzo dobrze i żadnych
kłopotów nie ma.


Dzięki za odp
Zainteresowały mnie te kociołki
Umówiłem sie dzisiaj z Witkowskim , jadę do nich do Tomic w czwartek zobaczyć kotły na zywo, obiecali pokazać i w kotłowni jak to działa i jak je robią, zdam relację jak wróce

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2012, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Daj znać, jak wrócisz, co i jak. Widzę, że mój jest dobrze zrobiony, znajomych piece także porządnie, więc żadnych niemiłych niespodzianek być nie powinno i u ciebie. :) Powodzenia!

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2012, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Byłem w Tomicach w zakładzie Witkowskiego , wyglądają na porządną rodzinna firmę ale taką z prawdziwego zdarzenia. Zakład robi wrażenie, nowoczesne maszyny, plus że nic nie ukrywają, przynajmniej wszystko co chciałem pokazali, do kotła mnie przekonali, dobre wykonanie, sprzedają nawet za granice jak mówili. Szczerze to nie spodziewałem się też takiego przyjęcia, myślałem ze spotkam się z jakimś handlowcem w biurze na 15 minut a oni mi poświęcili ponad 2 godziny, profesjonalka. Kocioł będę zamawiać tylko jeszcze kwestia ostatecznej decyzji który
Dzięki Fusion za podpowiedź

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >