Jakie ogrzewanie?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  20 21 22 23 24  ▸  ▸▸

7 września 2016, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego ja wolę tradycyjne rozwiazanie jakim jest palenie węglem, szczególnie, ze mam bardzo dobrego i sprawdzonego dostawcę, a konkretnie http://sklep.weglosmyk.pl/. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2016, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam dokładnie takie samo podejście. Zamawiam węgiel workowany w http://twoj-opal.pl/ i mam terminową dostawę. Nie musze się martwić, ze mnie zima zaskoczy albo przymrozki, bo opał stoi sobie już spokojnie w kotłowni i czeka ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2016, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Reklama handlarzy węglem chyba się nie skończy. Sami grzeją gazem albo prądem, a innym wciskają truciznę.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2016, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

już niedługo. do 2020 roku, zgodnie z dyrektywą unijną, wszyscy posiadacze pieców opalanych węglem muszą zaprzestać korzystania z nich.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2016, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Piec mam na ekogroszek teraz i bardzo dobrze mi sie sprawdza. Przede wszystkim dlatego, ze nie muszę się brudzić i ciągle dosypywać do pieca ;) a popiołu jest dosłownie garść.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2016, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam u siebie piec na pellet i system solarny, dzięki czemu nie muszę w wiosną i latem grzać w piecu na ciepłą wodę.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2016, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: jokon napisał: Piec mam na ekogroszek teraz i bardzo
dobrze mi sie sprawdza. Przede wszystkim dlatego, ze nie
muszę się brudzić i ciągle dosypywać do pieca ;) a
popiołu jest dosłownie garść.


Reszta popiołu wylatuje przez komin razem z dymem i zatruwa środowisko naturalne oraz wywołuje choroby płuc wśród sąsiadów!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2016, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat co do ekogroszku, to opinie są bardzo pozytywne i w sumie nie ma się czemu dziwić, poza tym jeżeli szukacie dobrego składu z ekogroszkiem, to warto zerknąć na www.Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2016, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=enerbau.pl]Zalety zaletami, a jakie są koszty i wady takiego
rozwiązania?

Witam,

Jedyną wadą pomp ciepła są wyższe koszty inwestycyjne w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Różnica ta jest zwłaszcza widoczna w przypadku gruntowej pompy ciepła, gdzie wymagane jest wykonanie dolnego źródła ciepła.
Jednak podjęcie decyzji o zastosowaniu pompy ciepła we właściwym momencie realizacji inwestycji, może skutkować znacznym obniżeniem kosztów budowy, chociażby poprzez rezygnację ze wznoszenia komina jak również przeznaczenie pomieszczenia kotłowni, (której pompa ciepła nie wymaga) na inne cele. Wieloletnia eksploatacja tańszego w użytkowaniu rozwiązania może spowodować całkowitą rekompensatę poniesionych nakładów.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2016, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że wybór pieca gazowego będzie trafiony. Jeśli montaż sprawi nam problem, to zawsze można się skontaktować z jakąś doświadczoną firmą, np. http://www.naprawy-gazowe.pl z Częstochowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  20 21 22 23 24  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >