Jakie ogrzewanie?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

29 października 2013, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

ogrzewanie pelletem zawsze jest korzystne w porównaniu z innymi sposobami, polecam np. Olimp

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2013, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja,pellet jest w ostatnim czasie bardzo popularny i zbiera mnóstwo pozytywnych opinii.Warto jedynie dobrać do niego odpowiedni kocioł,a szeroki wybór znajdziecie na
www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2013, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z milośnkiami pelletu. Co prawda zmienilem instalacje w tamtym sezonie grzewczym ,ale naprawdę warto było. Pominę to że jest ciepło ,dużym plusem dla mnie jest czystość w kotłowni , brak fruwających pyłków sadzy oraz znikoma ilość popiołu.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2013, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyszłościowym jest opalanie ekologiczne np. ogrzewanie pelletem. Z takiego opału jest ciepło ,czysto . A jeśli będziesz kupowal dobrej jakości pellet ze Stelmetu to i zapach w domu będzie bardzo miły

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2013, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Minęło już trochę czasu,więc może napiszesz na co ostatecznie się zdecydowałeś w kwestii wyboru ogrzewania? Bo teraz na naszej stronie www.PieceMans.pl znajdziesz ciekawe promocje z okazji zbliżających się świąt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2013, 21:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Czy to prawda, że pellet ładnie pachnie? Bo to by był kolejny plus...

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2013, 20:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Lemansie sam używam pallet od jakiś 3 sezonów, na początku oczywiście było czuć fajny zapach "choinek" :) tak to określała moja rodzina. Wiadomo, że po pewnym czasie się przyzwyczajamy do tego zapachu i nic nie czujemy ale jednak jak tylko zaczynamy okres ogrzewania to jest ten charakterystyczny zapach. Teraz nam się kojarzy z zimą i ze świętami. Osoby, które nas odwiedzają również pytają co tak pachnie. Używam LAVA- Stelmet. Warto !!! Jak masz jeszcze pytania to chętnie Ci pomogę. Krzysiek

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2013, 13:58

Zgadzam sie: good 1 bad

Jeśli masz miejsce na piec to możesz się zastanowić nad piecem na inne paliwo niż gaz (lub kondensacyjny piec gazowy), już się chyba nie opłaca ogrzewać olejem. Samą instalację polecam z rur PE (lub ewentualnie miedź).
Sam musiałem umieścić piec do wody i centralnego w łazience więc wsadziłem nieduży termet, instalację zgrzałem sam (pierwszy raz w życiu) i chodzi - na razie - jak ta lala.

wózki widłowe

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2014, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście ogrzewanie pelletem się opłaca teraz. Tym bardziej, że ma sporo plusów na swoim koncie :) jest to na pewno dobre rozwiązanie dla osób, które zamierzają pobudować dom i zaoszczędzić na ogrzewaniu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2014, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyłączam się do pozytywnych opinii na temat pelletu,nic dziwnego że ma wielu zwolenników bo to tańsze paliwo grzewcze. Wystarczy dopasować tylko dobry kocio,zapraszam www.Kociol.net.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >